Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Mernis Tutanağı Çevirisi

Mernis Tutanağı Tercümesi 

Mernis Tutanağı Tercümesi  Hastanın hastanede vefatı üzerine hastane tarafından düzenlenen belgelere mernis belgesi denilmektedir. Kendi ülkesi dışındaki bir ülkede vefat etme durumlarında mernis tutanağı tercümesi gerekmektedir; bu belgeyi aldığınız mernis tutağı belgesini bizlere ileterek elde edebilirsiniz.

Çift vatandaşlığa sahip veya farklı milletlere mensup kişilerin nüfustan düşürülmesi için gerekli olan bu belgeler hastane tarafından vefat edenin yakınlarına verilir. Bu belge içerisinde vefat tarihi ve saati, vefat eden şahsın kimlik bilgileri gibi ayrıntılar yer almaktadır. Tercüme esnasında da verilen bilgilerin doğruluğunun bozulmaması adına dikkat edilmelidir. Mutlaka muhatap olunacak ülkenin resmi dilinde çeviri yapılmalı, çeviri yapılacak metin daha önceden tercümeye uğramamış olması gerekmektedir.

Yeminli tercümanların hazırlamış olduğu belgeler notere onaylatılabilmektedir. Resmi kayıtlara geçecek evrakların büyük bir çoğunluğu noter onaylı olmak zorundadır. Mernis tutanağı tercümesi konusunda yeminli tercümandan yardım almanız durumunda belgenizi kolaylıkla noterde onaylatabilir, evraka resmi bir evrak özelliği kazandırabilirsiniz. Bu sayede, iletişime geçeceğiniz ülkenin resmî kurumlarında işlerinizi daha hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Mernis Tutanağı Tercümesinde Tercumix Farkı

Mernis Tutanağı Tercümesi  Türk vatandaşı olup yurt dışında vefat edenlere de bu belge hastane tarafından verilmektedir. Alacağınız belge o ülkenin resmi dilinde yazılacağı için Türkiye’de o belgeyi kullanarak işlem yaptırmanız mümkün değildir. Bu tarz bir durumla karşı karşıya kalmanız halinde belgenizi bizlere ileterek Türkçe ’ye çevrilmesini isteyebilirsiniz. Belgeniz elinize ulaştıktan sonra gerekli işlemleri hızlı bir şekilde yürütmeye başlayacaksınız.

Tercumix.com online noter onaylı tercüme bürosu olarak mernis tutanağı tercümesi konusunda sizlere kaliteli ve hızlı hizmet anlayışımız çerçevesinde hizmet sağlamaktayız. Bizlere internet üzerinden veya doğrudan telefon üzerinden ulaşabilir, sizin için uygun olan yöntemle belgeleri bize iletebilirsiniz. Bize teslim ettiğiniz belgeler gizlilik esaslarına bağlı kalınarak sizlere e-posta veya kargo yoluyla teslim edilecektir.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Mernis Tutanağı Tercümesi

 

İngilizce Mernis Tutanağı Tercümesi

 

Fransızca Mernis Tutanağı Tercümesi

 

Rusça Mernis Tutanağı Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Mernis Tutanağı Çevirisi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Mernis Tutanağı Çevirisi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Mernis Tutanağı Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Mernis Tutanağı Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]