Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Mernis Tutanağı Çevirisi

Mernis Tutanağı Çevirisi

 

 

Mernis Tutanağı Tercümesi  Hastanın hastanede vefatı üzerine hastane tarafından düzenlenen belgelere mernis belgesi denilmektedir. Kendi ülkesi dışındaki bir ülkede vefat etme durumlarında mernis tutanağı tercümesi gerekmektedir; bu belgeyi aldığınız mernis tutağı belgesini bizlere ileterek elde edebilirsiniz.

Çift vatandaşlığa sahip veya farklı milletlere mensup kişilerin nüfustan düşürülmesi için gerekli olan bu belgeler hastane tarafından vefat edenin yakınlarına verilir. Bu belge içerisinde vefat tarihi ve saati, vefat eden şahsın kimlik bilgileri gibi ayrıntılar yer almaktadır. Tercüme esnasında da verilen bilgilerin doğruluğunun bozulmaması adına dikkat edilmelidir. Mutlaka muhatap olunacak ülkenin resmi dilinde çeviri yapılmalı, çeviri yapılacak metin daha önceden tercümeye uğramamış olması gerekmektedir.

Yeminli tercümanların hazırlamış olduğu belgeler notere onaylatılabilmektedir. Resmi kayıtlara geçecek evrakların büyük bir çoğunluğu noter onaylı olmak zorundadır. Mernis tutanağı tercümesi konusunda yeminli tercümandan yardım almanız durumunda belgenizi kolaylıkla noterde onaylatabilir, evraka resmi bir evrak özelliği kazandırabilirsiniz. Bu sayede, iletişime geçeceğiniz ülkenin resmî kurumlarında işlerinizi daha hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Mernis Tutanağı Tercümesinde Tercumix Farkı

Mernis Tutanağı Tercümesi  Türk vatandaşı olup yurt dışında vefat edenlere de bu belge hastane tarafından verilmektedir. Alacağınız belge o ülkenin resmi dilinde yazılacağı için Türkiye’de o belgeyi kullanarak işlem yaptırmanız mümkün değildir. Bu tarz bir durumla karşı karşıya kalmanız halinde belgenizi bizlere ileterek Türkçe ’ye çevrilmesini isteyebilirsiniz. Belgeniz elinize ulaştıktan sonra gerekli işlemleri hızlı bir şekilde yürütmeye başlayacaksınız.

Tercumix.com online noter onaylı tercüme bürosu olarak mernis tutanağı tercümesi konusunda sizlere kaliteli ve hızlı hizmet anlayışımız çerçevesinde hizmet sağlamaktayız. Bizlere internet üzerinden veya doğrudan telefon üzerinden ulaşabilir, sizin için uygun olan yöntemle belgeleri bize iletebilirsiniz. Bize teslim ettiğiniz belgeler gizlilik esaslarına bağlı kalınarak sizlere e-posta veya kargo yoluyla teslim edilecektir.

 

20 Dakikalık Yanıt Süresi

Özel ekibimiz bizlere ulaştığınız takdirde geri dönüş için 20 dakikadan fazla beklemek zorunda kalmamanızı sağlar.

 
Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?