Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Mevzuat Tercümesi

Mevzuat Tercümesi 

Mevzuat tercümesi ülkelerin hazırlayacağı, yasalara paralel olan tüzük, kanun, yönetmelik gibi pek çok alanı kapsayan belgelere mevzuat denir. Özellikle yurt dışı ile yapacağınız ticari işlemlerde gerekli mevzuatları öğrenmek adına mevzuat tercümesi kullanılmaktadır. Mevzuatların gerekliliklerini en hızlı ve kolay bir biçimde kendi dilinizde öğrenebilirsiniz.

Ticaret ve hizmet sektöründe sık sık kullanılan mevzuatların farklı dillerde olması sorunları da beraberinde getirmektedir. İthalat ve ihracat gibi durumlarda yasal bir zorunluluk haline gelen mevzuatları öğrenmeniz durumunda oluşabilecek bu sorunların önüne geçebilirsiniz; aynı şekilde konu ile alakalı kendi ülkenizin mevzuatını da tercüme ettirmek karşı tarafında gereken sorumluluğu almasına yardımcı olacaktır.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Mevzuat Tercümesinde Tercumix Farkı

Mevzuat tercümesi resmî belgeler olmasa da içeriğinin resmi bilgiler içermesinden dolayı tercüme esnasında bu bilgilerin yanlış anlaşılmalara mahal vermemesi açısından dikkat edilmelidir. Bilgi eksikliği, gereksiz kelime kullanımı, anlatım bozuklukları gibi tercüme esnasında dikkat edilmesi gereken noktalar atlanırsa çok ciddi zararlar meydana gelebilmektedir. Tercüme bürosunun kalitesi ve çalışanların tecrübesi burada ön plana çıkmaktadır. Mevzuat tercümesi hatalara toleransı olmayan bir konu olması sebebiyle mutlaka gerekli dikkat gösterilmeli, tercümeler birden fazla kişi tarafından kontrol edildikten sonra teslim edilmelidir.

Yapılan tercümeler mutlaka muhatap ülkenin resmi dilinde olmalıdır. Bu sayede notere onaylatacağınız gibi karşı tarafın sizi daha anlamasının da önünü açmış olacaksınız. Siz nasıl en iyi bilgiyi kendi dilinizden edinebilirseniz karşı taraf için de böyle bir durum söz konusudur.

Tercumix ekibi olarak yaptığımız tercümeleri birden fazla tercümana kontrol ettirdikten sonra sizlere sunmaktayız. Bu sayede en kaliteli tercümeleri sizlere ileterek işlemler ve bilgilendirme kısmında hata olmamasını sağlıyoruz. Mevzuat tercümesi gibi diğer belgelerinizi de en hızlı ve kalite biçimde tercüme ederek sizlere sunuyoruz. Firmamın bünyesinde çalışan onlarca yeminli tercüman sayesinde belgelerinizi notere de onaylatma imkânı sunuyoruz.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Mevzuat Tercümesi

 

İngilizce Mevzuat Tercümesi

 

Fransızca Mevzuat Tercümesi

 

Rusça Mevzuat Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Mevzuat Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Mevzuat Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Mevzuat Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Mevzuat Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]