Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Mimari Tercüme

MİMARİ TERCÜMESİ   

Mimari tercüme nedir? neden ihtiyaç duyulur? Herkesin de bildiği gibi şehirleri güzel yapan ve hatta şehirleri oluşturan unsur mimaridir. Globalleşen dünyamızdan etkilenen mimari yeni kavram ve gerekliliklerinde doğurmuş bunun sonucunda farklı ülke ve firmaların bir araya gelmesiyle ortaya çeviri ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Bu alanda firma olarak güvenli, kaliteli ve fahiş fiyatların aksine uygun fiyatlarımız ile firma olarak yanınızda duruyoruz 

Teknik tecrübe gerektiren Mimari tercüme, projelerin çevirisi, mimari belge olan belgelerin çevirisi gibi birçok teknik terim bilgisi gerektirir. Bu gerekliliği profesyonel olarak siz değerli müşterilerine arz eden Tercumix firması olarak gerekli hassasiyet ve titizliği gösteriyoruz. Belgelerin orijinalini bozmadan, yazanların dışına çıkmadan yeminli çevirmenlerimiz tarafından çevrilir. Çalışanlarımız bütün dünya dillerinde uzman ve deneyim sahibi olarak ailemizde yer alarak size üstün bir kalite sunuyor. Farklı dil yelpazeleri, zengin hizmet konforuyla acil çeviri bürolarında da acil olarak çeviri faaliyetlerinizde hizmetinize giriyor ve acil çeviri faaliyetlerinizi de hassasiyetle sunuyoruz. Her şey de bir aile kalitesi ve güveni sağlayan firmamız belgelerinizin güven ellerde olduğunun garantisini, güvenini vererek bundan mutluluk duyuyoruz. 

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

MİMARİ TERCÜMESİNDE TERCUMİX FARKI

Mimari tercüme sizde birçok çeviri ihtiyacında olduğu gibi Mimari tercüme ihtiyaç duyuyor iseniz. Bütün müşteri gizliliği ve güvenliğinin garantisini veren, diğer firmaların aksine uygun diye nitelendirip fahiş fiyatlar sunan firmaların aksine Tercumix firmamız  iletişime geçebilirsiniz. Bu denli uygun ve düzenin profesyonellikle birleştiği ayriyeten teknik bilgi ve birikimde yanınızda olan Tercumix firmamıza anında ulaşabilir görüş ve bilgi alabiliriniz. Dünyanın her noktasına, her dilde  müşterilerimize hizmet vermekten asla yorulmuyor, nerede olursanız olun hizmet vermeyi kendimize borç biliyoruz. Web sitemizden veya numaralarımızdan bize ulaşabilir güvenin ve profesyonelliğin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Mimari Tercümesi

 

İngilizce Mimari Tercümesi

 

Fransızca Mimari Tercüme

 

Rusça Mimari Tercüme

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Mimari Tercüme Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Mimari Tercüme Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Mimari Tercüme Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Mimari Tercüme Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]