Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Mimari Tercüme

MİMARİ TERCÜMESİ   

Mimari tercüme nedir? neden ihtiyaç duyulur? Herkesin de bildiği gibi şehirleri güzel yapan ve hatta şehirleri oluşturan unsur mimaridir. Globalleşen dünyamızdan etkilenen mimari yeni kavram ve gerekliliklerinde doğurmuş bunun sonucunda farklı ülke ve firmaların bir araya gelmesiyle ortaya çeviri ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Bu alanda firma olarak güvenli, kaliteli ve fahiş fiyatların aksine uygun fiyatlarımız ile firma olarak yanınızda duruyoruz

Teknik tecrübe gerektiren Mimari tercüme, projelerin çevirisi, mimari belge olan belgelerin çevirisi gibi birçok teknik terim bilgisi gerektirir. Bu gerekliliği profesyonel olarak siz değerli müşterilerine arz eden Tercumix firması olarak gerekli hassasiyet ve titizliği gösteriyoruz. Belgelerin orijinalini bozmadan, yazanların dışına çıkmadan yeminli çevirmenlerimiz tarafından çevrilir. Çalışanlarımız bütün dünya dillerinde uzman ve deneyim sahibi olarak ailemizde yer alarak size üstün bir kalite sunuyor. Farklı dil yelpazeleri, zengin hizmet konforuyla acil çeviri bürolarında da acil olarak çeviri faaliyetlerinizde hizmetinize giriyor ve acil çeviri faaliyetlerinizi de hassasiyetle sunuyoruz. Her şey de bir aile kalitesi ve güveni sağlayan firmamız belgelerinizin güven ellerde olduğunun garantisini, güvenini vererek bundan mutluluk duyuyoruz.

 

MİMARİ TERCÜMESİNDE TERCUMİX FARKI

Mimari tercüme sizde birçok çeviri ihtiyacında olduğu gibi Mimari tercüme ihtiyaç duyuyor iseniz. Bütün müşteri gizliliği ve güvenliğinin garantisini veren, diğer firmaların aksine uygun diye nitelendirip fahiş fiyatlar sunan firmaların aksine Tercumix firmamız  iletişime geçebilirsiniz. Bu denli uygun ve düzenin profesyonellikle birleştiği ayriyeten teknik bilgi ve birikimde yanınızda olan Tercumix firmamıza anında ulaşabilir görüş ve bilgi alabiliriniz. Dünyanın her noktasına, her dilde  müşterilerimize hizmet vermekten asla yorulmuyor, nerede olursanız olun hizmet vermeyi kendimize borç biliyoruz. Web sitemizden veya numaralarımızdan bize ulaşabilir güvenin ve profesyonelliğin tadını çıkarabilirsiniz.

20 Dakikalık Yanıt Süresi

Özel ekibimiz bizlere ulaştığınız takdirde geri dönüş için 20 dakikadan fazla beklemek zorunda kalmamanızı sağlar.

Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?