Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Pasaport Tercüme

Pasaport Tercümesi- Pasaport Çevirisi 2021

Pasaport Tercümesi- Pasaport Çevirisi yurtdışına çıkışta veya ülkemize girişte kullanmış olduğunuz pasaportlar olmazsa olmaz bir kimliktir. Pasaportlar önemli bir belge olduğundan tercümesi birçok kurum tarafından istenen pasaport tercümesinin ihtiyaç duyulan dilde noter yemini olarak tercüme edilmesi oldukça önemlidir. Pasaport tercümesinde sizden gelen istek üzerine pasaportunuzdki bilgilerin tercümesi yapılır ve yeminli tercüme olarak hazırlanır. Noter onayı istediğiniz takdirde noter onayı alınır.

Pasaport tercümesi özellikle evlendirme daireleri tarafından yurt dışında yaşayan veya bir yabancı ile evlenecek olan kişilerden talep edilen bir evraktır. Yeminli tercüman tarafından tercüme edildikten sonra noter tarafından tasdiği yapılan tercümeler pasaport tercümesi denir.

Noter Onaylı Pasaport Tercümesi Nedir? Noter Onaylı Pasaport Tercümesi Yaptırırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Noter yeminli pasaport tercümesi, yabancı ülke konsoloslukları üzerinden gerçekleştirilen her türlü başvuru işlemi sırasında gerekebilecek bir prosedürdür. Çünkü birbirinden farklı ülkeler, kendileri için yabancı olan daha başka ülke vatandaşlarının evrakları ile ancak bu şekilde işlem yapabilir. Pasaport tercümelerinin yüksek kalite ile ve en kısa zamanda gerçekleştirilmesi en önemli detayların başında bulunur. Ayrıca noter onaylı pasaport tercümesi, yabancı konsolosluklardaki işlemlerin sonucunu belirleyebilecek kadar önemlidir. Yani bu konuda özenli davranmak ve doğru hizmeti almak, ilgili herkes açısından bir zorunluluk sayılır.

Noter Onaylı Pasaport Tercümesi Yaptırırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Pasaport tercümeleri, teknik bilgi kadar deneyimin de ciddi anlamda önem taşıdığı faaliyetlerdir. Çünkü pasaportlar resmi evraklardır ve bunların tercümesi ancak belli kurallar dahilinde gerçekleşir. Örneğin birbirinden farklı iki dilde üst düzey okuma, yazma ve konuşma becerisine sahip olmak; söz konusu diller arasında pasaport tercümesi yapabilecek olmayı garanti edemez. Bu sebepten dolayı, özellikle pasaport gibi önemli evrakların tercümesi için dikkatli tercihler yapmak şarttır.

Hizmet sağlayan tercümanlık ofisi, dil bazında yeterlilik göstermek ile beraber deneyim bazında da aynı yeterliliğe sahip olmalıdır. Çünkü deneyimsiz olan yani daha önce yeterli miktarda resmi evrak tercümesi yapmamış tercümanlık ofisleri pek çok prosedürden habersizdir. Bu durum ise önemli evrakların usulüne uygun olarak tercüme edilebilmesi açısından büyük riskler taşır. En kısa zaman içerisinde sonuçlanması istenen işlemlerin pek fazla uzamaması ve bu hassas süreçte bazı problemlerin ortaya çıkmaması amacıyla; noter onaylı pasaport tercümesi hizmetleri Tercumix firmasından alınmalıdır. Bu öneri, bizlerin kazanç elde etmesi amacıyla değil işlemlerinizin en sorunsuz şekilde sonuçlanması yönünden fayda sağlayabileceği için tarafınıza sunuluyor!

Mümkün olabilecek en kısa süre içinde, usulüne uygun ve tamamen hatasız tercüme hizmetleri için Tercumix size yeter. Bilgi birikimlerimiz ve pek çok sayıda olan iş deneyimimiz, her türlü ihtiyaca uygun tercümeler yapabilmemizi sağlamaktadır. Noter onaylı olarak hizmet sunduğumuz pek çok tercüme kategorisinde sektörün en iddialı markalarından oluşumuz ise farkımızın başlıca göstergesidir.

Pasaport Tercümesi- Pasaport Çevirisi 2021 Kapsamı

Pasaport çevirisi aynı zamanda yabancı uyruklu kişilerin ülkemizde çalışacakları zaman pasaportlarının tercüme edilmesi gerekebilmektedir. Bu gibi durumlarda kaliteli pasaport tercümesi hizmeti alınması gerekmektedir.

Pasaport Tercümesi Noter Onaylı Olmazsa Ne Olur?

Pasaport tercümesi noter onaylı statüde gerçekleşmesi mutlaka şart olan, resmi bir tercüme işlemidir. Eğer pasaport tercümesi, noter onayına sahip olmayan herhangi bir tercüman ya da kuruluş tarafından yapılmış ise bu tercümenin asla geçerliliği olmaz. Dolayısıyla söz konusu tercüme evrakları, pasaport işlemlerinde ya da buna benzer daha farklı işlemlerde kullanılamayacaktır. Yani tercüme hizmetinin resmi alanda işe yaraması ve prosedürlere tam uyumlu olabilmesi, noter onaylı statüye sahip olması ile doğrudan ilişkilidir.

Eğer pasaport tercümesi konusunda herhangi bir ihtiyacınız mevcut ise mutlaka noter onaylı hizmet almanız şarttır. Herhangi bir tanıdığınız tarafından ya da tercümanlığa dair resmi prosedürleri sağlamamış kurumlar tarafından sunulabilecek tercüme hizmetleri kesinlikle işinize yaramayacaktır.

Doğru hizmeti en kaliteli ve hızlı şekilde alabilmeniz, ancak doğru tercümanlık ofisleri ile çalışmanız halinde mümkün olur. Noter onaylı pasaport tercümesi yaptırmak isteyen tüm vatandaşlarımız tam da bu sebep dolayısıyla Tercumix ile çalışmalı ve yabancı konsolosluklardaki işleri sırasında mahcup olmamalıdır. Aksi halde tercüme işlemleri için harcanmış olan tüm paraların ve zamanın boşa gitmesi, konsolosluk başvurularının aksaması ya da tamamen iptal edilmek zorunda kalması çok muhtemeldir.

Noter Onaylı Pasaport Tercümesi Nasıl Olur?

Noter onaylı tercüme, müşteri tarafına sunulacak olan tercümanlık hizmetinin resmi geçerliliğe sahip olması anlamına gelir. Bu tercümanlık hizmeti, çeşitli yabancı kurumlara ve konsolosluklara yapılan başvurular sırasında kesinlikle gerektiği için büyük bir öneme sahip olmaktadır. Tercumix Tercümanlık Ofisi’nden alacak olduğunuz noter yeminli pasaport tercümesi hizmetleri, şu an için piyasanın en hızlı ve en kaliteli hizmetleri arasındadır.

Bu durum, ofisimizin başarılı faaliyetleri ile paralel olarak devam edeceği gibi müşterilerimizin sayısı da her geçen gün artış göstermektedir. Noter yeminli tercümanlık konusunda herhangi bir ihtiyacınız varsa en kısa zaman içinde bizi tercih etmeniz çok önemlidir. Kaliteli hizmet anlayışımız ile sunacak olduğumuz tercümanlık hizmetleri, genel olarak şu aşamalardan meydana gelir:

  1. Noter onaylı pasaport tercümesi yaptırmak isteyen müşteri adayı, evraklarının incelenebilmesi amacıyla sayfamız üzerinden fiyat teklifi alır. Bunun için söz konusu evrakların görselleri, bu bağlantı üzerinden tarafımıza iletilmelidir. Evrakları en kısa sürede inceleyerek dönüş sağlayabilecek olan müşteri temsilcilerinin yanıt verme süresi 10 – 20 dakika arasında değişir.
  2. Evrak incelemesinden sonra, müşteri için en uygun fiyat seçeneği belirlenir ve sunulur.
  3. Müşteri tarafı, söz konusu hizmet için uygun olan Tercumix fiyatlandırmasını kabul ederse pasaport tercümesi için çalışmalarımız başlar.
  4. Noter onaylı olarak hizmet sunan deneyimli personellerimiz, konsolosluk başvuruları için öncelik taşıyan pasaport evrakını titiz bir çalışma ile tercüme eder. Daha başka tercümanlık hizmetlerimizde de aynı şekilde geçerli olduğu gibi; pasaport tercümeleri en kısa sürede tamamlanır. Böylece müşteriler, alabilecekleri en kaliteli hizmeti en kısa süre içinde almış olur.
  5. Uygun fiyatlandırmalarımız kapsamında belirlenmiş olan noter onaylı pasaport tercümesi ücreti talep edilir. Ödeme tamamlandıktan sonra evrakların teslimi gerçekleşir.

Bunlar, noter onaylı tercümanlık hizmetlerinin firmamızdaki en genel aşamalarıdır. Süreç hakkında detaylı bilgi almak ve kafanıza takılan bazı sorular için net cevaplar bulabilmek isterseniz; buraya tıklayarak iletişim bilgilerimize kolaylıkla ulaşmanız mümkün olacaktır.

Noter Onaylı Pasaport Tercümesi Ne Kadar Sürer?

Pasaport tercümesi kaç gün sürer?” sorusunun cevabı, hizmet alınan tercümanlık ofisinin genel düzeyine bağlı olarak değişim gösterebilir. Pek çok tercümanlık ofisi, bu belgenin uzun bir çalışma süreci gerektiriyor olması sebebiyle yeteri kadar çabuk hizmet sunamaz.

Fakat Tercumix Tercümanlık Ofisi olarak bizler, pek çok pasaport türü hakkında deneyime sahip olmamızdan dolayı müşterilere en çabuk hizmeti sunarız. Noter onaylı pasaport tercümesi yaptırmak istediğiniz süreçte zaman tasarrufu elde etmek için mutlaka Tercumix Tercumanlık Ofisi ile çalışmanız önerilir. Uzman kadromuz, evraklarınızı herhangi bir dilden öteki dile kolaylıkla tercüme edebilir. En kısa zaman içerisinde hizmet almak istiyorsanız, uygun gördüğünüz tercüme süresini firmamıza bildirmeniz gerekir. Alabilecek olduğunuz en çabuk tercümanlık hizmetini almak için; aşağıdaki bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz:

  • Telefon Numarası: 0 531 504 36 09
  • Mail Adresi: info@tercumix.com

Pasaport Tercümesinde Tercumix.com Farkı

Alanında uzman tercümanlar ile çalışan büromuz kaliteli pasaport tercüme hizmeti sunmaktadır. Geçmiş tecrübelerimiz ile sizlere ihtiyacınız olan pasaport tercümesini mümkün olan en kısa sürede ve en uygun fiyata sunmaktayız. Bünyemizde çalışan tercümanlar konusunda oldukça hassas davranmaktayız. Bu hassasiyetimiz sonucunda pek çok memnun müşterimiz bulunmaktadır ve onlarla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bazen pasaport tercümesine ihtiyacı olan kişilerin acil tercüme hizmeti almaları gerekmektedir. Bu gibi durumlarda sizlere ihtiyacınız olan kaliteli pasaport çevirisi hizmetini mümkün olan en kısa sürede ulaştırmak için 7/24 çalışan ekibimiz İhtiyacınız olan dildeki pasaport tercümesi hizmetini mümkün olan en kısa sürede yerine getireceklerdir. Kaliteli pasaport çevirisi için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

20 Dakikalık Yanıt Süresi

Özel ekibimiz bizlere ulaştığınız takdirde geri dönüş için 20 dakikadan fazla beklemek zorunda kalmamanızı sağlar.

Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?