Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min-1.png

Blog

Pasaport Tercümesi 2021

Yazan tercumix
8

Pasaport Tercümesi 2021 , Pasaportunuzu büromuza getirmeden email yahut kargo yolu ile kopyasını yollayarak da çeviri talebinde bulunabilirsiniz, yeminli tercümanlarımız çevirilerini yaptıktan sonrasında, görevli arkadaşlarımız noter onaylama aşamasını da takip ederek size en hızlı ve sorunsuz olarak tercümelerinizi göndermektedir. Ayrıca yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’ de çalışacağı kurumlar tarafından da yahut bazı Büyükelçilikler tarafınca Pasaportlarının çeviri edilmesi istenebilir. Bazı ülke vize başvurularında birtakım özel şartlar istenebilir, bu bilgileri p danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Libya vize başvurusu bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının pasaportları, yeminli bir tercüman tarafından Arapça’un tercüme edilmeli ve ilgili güvenlik amirlikleri tarafınca onay edilmelidir. Pasaport tercümesi, bilhassa evlendirme daireleri tarafından, yurtdışında yaşamakta olan veya yabancılarla evlilik yapmak isteyen kişiler için istek edilen ve yeminli tercüman tarafından çevirisi yapıldıktan sonra noter tarafından tasdiki meydana getirilen tercümelerdir

Pasaport ülke dışına çıkış yahut hem hepimiz hem turistler için eğer olmazsa olmaz kimlik. Pasaport bu kadar önemliyken ve dış hatlar uçuşlarında en temel lüzumlu belge olduğundan tercümesi de birçok kurum tarafından istenmektedir. Pasaport tercümesi için dünya üzerindeki tüm dillerde yeminli, noter tasdikli pasaport tercüme ve apostilli evrak çeviri onayı tarafımızca yapılmaktadır.

 

Pasaport Tercümesi Genelde Nasıl İstenir?

 

Pasaport genel itibari ile 3 çeşit tasdik ile kullanılır.

 

  • Yeminli tercüman imzalı pasaport tercüme
  • Noter onaylı evrakın (Pasaport) çeviri

Apostil onaylı evrakın (Pasaport)tercümesi.

Bu aşamalar şu sıra ile olur sizden gelen istek üzerine pasaportun resimli sayfasındaki bilgiler çevrilir ilkin yeminli tercüme olarak hazırlanır. Eğer noter onayı evrak istenirse noterden ayrıca evrak tasdik edilir. Son olarak ta istenmesi halinde pasaporta apostil alınır.

Tercüme Ofisimiz 160 dilde pasaport tercüme hizmeti vermektedir. Ama bu diller arasında en fazla istek sıralaması yapmak gerekirse;

İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça, Fransızca, Azerice, Türkmence , Portekizce, İspanyolca dillerinde genellikte Pasaport Tercümesi talep edilmektedir.

Pasaport Çevirisi hangi sebeplerle talep edilir?

Yurt dışına ziyaretler

Eğitim amaçlı çıkışlar

Ticari ve emek verme amaçlı çıkışlar için

Turistik seyahatler

Ülkemizde yabancıların vekalet verme durumları

Yabancılara mülk emlak satışlarında

Yabancıların hastanede tedavilerinde

Yurt dışı kurumlarına yapılacak fotoğrafı müracaatlar

 

 

Pasaport Tercümesi yaptıktan sonra ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

EFT, Havale, PTT hesabı, Kredi kartı ile gibi yöntemlerin size müsait olanından ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme yardımı için proje ekibimizden yardımcı alabilirsiniz. Pasaportun tercümesi ve Pasaportun noter onayı yani noter tasdiki ayrı fiyattır. Siz pasaportunuzu bize ulaştırdıktan sonra ilkin tercüme fiyat teklifini alırsınız. Ardından çeviri yapılır noter onayı ise noterin belirlemiş olduğu rakamlar üstünden hesaplanır. En düşük noter onaylama tutarı sayfa başı olarak 180 TL dir. Noter ücretleri hakkında detaylı malumat için proje ekibimize danışabilirsiniz.

Pasaport Tercüme ve Noter Ücretleri

İstanbul veya ülkemizin neresinde olursanız olun ister whatsapp, ister mail talep eder online olarak pasaportunuzu bizlere ulaştırın tercüme ve noter onayını Noterlerde yapmakta ve Türkiye’nin her yerine ulaştırmaktayız.

Pasaportunuz bize ulaştıktan sonra 30 dakika arasında tercümanlarımız ve editör kontrolü sonrası hazır olur. Sonrasında istek ettiğiniz tasdik işlemi evraka uygulanarak tarafınıza teslimi sağlanır.

Tercümix sizlere nasıl katkıda bulunur ?

Türkiye’de faaliyette bulunan www.Tercumix.Com Tercüme Bürosu dünyanın her yerine hizmet ve destek sağlıyor. Pasaport çevirisi mevzusunda da hatasız, eksiksiz, usulüne müsait, hızlı ve uygun desteği sağlıyor. Pasaportunuz henüz bulunmuyor ise müracaat işlemleriniz için T.C. İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Randevu Sistemi üstünden buluşma almanızı tavsiye ediyoruz. Bu noktada mühim olan laf mevzusu çeviri ihtiyacını uzman yeminli çevirmenler karşılamaktır. Yurt dışına yapılan turistik, tahsil un da iş amaçlı seyahatlerde; yabancılara meydana getirilen emlak satışları esnasında, yabancıların yurttaşlık, vekalet, nikah benzer biçimde işlemleri ve yabancı kurumlara farklı amaçlarla meydana getirilen fotoğrafı müracaatlar için pasaport tercümesi talep edilebilir.

Tamamen insan kaynaklı tercüme hizmeti veren www.Tercumix.com tercüme platformu gizlilik prensipleri gereği çevirisi yapılacak pasaport evraklarınızı profesyonel tercümanlar haricinde kimse ile paylaşmaz. Noter tasdikli yeminli çevirmenlerimizce konsolosluk belgeleriniz ve bu çerçevede diplomatik çevirileriniz nitelikli ve hızlı bir biçimde yapılabilmektedir. Noter tasdikli tercüme edilmiş pasaport siparişiniz için öngörülen zamandan önce ya da tam zamanınızda teslimatın garantisini veren www.Tercumix.Com, sizi pasaport tercümesi zahmetinden kurtarır ve tek tıkla uygun noter onaylı pasaport tercüme fiyatları sunar. Medikal, hukuki, akademik çeviri gibi profesyonellik gerektiren alanlarda üstün başarı performansı gösteren www.Tercumix.Com online tercüme platformu, ikametgâh, nüfus cüzdanı, protokol, pasaportun ön yüz tercümesi ve noter onaylı pasaport çevirisi gibi fotoğrafı ve hukuki işlemlerinin en güvenilir ismi haline gelmiştir. Pasaport cüzdan çevirisi işlemini dikkatli ve itinayla yapan, nizamını düzgün oturtabilen www.Tercumix.Com yeminli tercüman kadrosu kolaylıkla yapabilmektedir. İnternet ortamında bilgisayar tabanlı yapılan çeviri işlemleri güvenilir olmadığı gibi de tehlikelidir. Bunun farkında olan www.Tercumix.Com online tercüme platformu noter tasdikli pasaport tercüme hizmeti sağlayıcıları arasında en doğru tercüme hizmeti sunar.

Tercumix size fırsatlar sunar

 

Müşteri memnuniyetini daima en üst düzeyde tutmak için çalışan www.Tercumix.Com ekibi her bütçeye uygun, hesaplı noter pasaport tercüme ücreti seçeneği sunarak sektörde tek olma özelliğine sahiptir. Noter tasdikli pasaport tercümesi hizmetinden yararlanmak için yapmanız gerekli olan tek şey; en temel sayfa üzerinden “teklif al” butonuna tıklayarak resim tercümesi yapılacak pasaportu sistemimize Pdf, Word ya da JPEG formatında yüklemek! Dilerseniz www.Tercumix.Com whatsapp canlı desteği üzerinden aynı işlemi gerçekleştirebilir ve noter onaylı pasaport tercümesi hizmeti alabilirsiniz. Hiçbir ücret talep edilmeden sorularınızı sorabilir, hizmetimizden faydalanmak arzu ettiğiniz anda ise hemen pasaport tercümesi işlemlerinizi başlatıyoruz! Canlı destek hattı ile 7 gün 24 saat ulaşabilir olan online çeviri platformumuzu arayarak tercüme işlemleriniz hakkında aklınıza takılan her çeşit soruyu sorabilir, uygun pasaport tercümesi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu zamana kadar sayısız firmaya ve şahsa özel noter onaylı pasaport defteri çevirisi hizmeti vermiş olan www.Tercumix.Com, pasaport için Türkçe tercüme hizmetinin yanında, İngilizce, Felemenkçe, Latince, Slovence çeviri, Afgan’ca çeviri gibi 120’den fazla dilde tercüme seçeneği ile hedef dil ne olursa olsun rahatlıkla yapabilmektedir. Online tercüme platformu www.Tercumix.Com yardımı ile yabancı pasaport yeminli tercüme ihtiyacınızda belgenizi yükleyerek yeminli tercümesi yapılacak pasaport tercüme fiyatları ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

 

(5)Yorumlar

Tercümem elime ulaştı. Özenle zarflanmış ve doğru tercüme edilmiş evraklarım için size minnettarım. İyi ki www.tercumix.com var.
www.tercumix.com aracılığı ile yaptığım tercümeler elime ulaştı. Tercumix ekibine çok teşekkür ederim. Tercümem özenle ve sıfır hatayla yapılmıştır. Bir dahaki tercümelerde yine sizinle çalışmak dileğiyle.
Tercümem geldi. Çok teşekkür ederim Tercumix.
Pasaport tercümem elime ulaştı. Teşekkürler Tercumix
Pasaport Tercümem ve Noter Onayı tercumix tarafından hızlıca yapıldı ve tarafıma kargo ile gönderildi. Teşekkürler

Yorum Yap

Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?