Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Pasaport Tercümesi- Pasaport Çevirisi

Türkiye’nin Onaylı Tercüme Ofisi 2020- Bitirme Tezi Tercümesi

Bitirme tezleri, üzerinde uzun zaman harcadığınız, kariyerinize yön verebilecek bilgi içerikli yazılardır. Kullanılan dilin içerisinde pek çok ilmi terim bulunması, cümlelerin kesin yargılar içermesi sebebiyle çeviri noktasında çok hassas davranılması gerekmektedir. Teknik anlamda dil yetersizliğinin olması, gerekli kaynakların eksikliği gibi durumlarda bitirme tezi çeviri yetersiz ve hatalı olabilir.

Farklı ülkelerde yapacağınız akademik çalışmalar için sizden bitirme tezinizi isteyebilirler; aynı şekilde yurt dışındaki bir okuldan mezun olacaksanız sizden de okulda kullanılan resmi dille yazılmış bir tez isteyeceklerdir. Çevirinin hatasız bir biçimde yapılması burada devreye girmektedir; yapılan hatalı çeviriler sizlerin akademik kariyerin önünde engel oluşturabilir.

Çeviri esnasında mutlaka uygun terimler kullanılmalı, dil akıcı ve sade bir şekilde kullanılmalıdır. Çeviri esnasında oluşabilecek gramer hataları, karşı tarafa iletmek istediğiniz bilginin eksik veya yanlış anlaşılmaya açık bir biçimde iletilmesine sebep olmaktadır. Bu karşı tarafın istemediği bir durumdur.

Bitirme tezinin kullanılacağı alana bağlı olarak noter onaylı tezler de sizden istenebilir. Bunun için yeminli tercümanlar çalışmaktadır. Bitirme tezinizin çevirisi bittikten sonra noter huzurunda onaylatarak bunu resmi bir evraka dönüştürebilirsiniz. Bu sayede resmî kurumlarda da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Eğer noter onaylı tercümeye ihtiyacınız varsa bunu bizlere ileterek gerekli işlemleri takip etmemizi sağlayabilirsiniz.

 

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Diğer çeviriler gibi bitirme tezi çevirisi de uygun dile çevrilmelidir. İngilizce çeviriler bu noktada yetersiz kalabilmektedir. Tezinizi sunmak istediğiniz üniversite veya farklı topluluklar tezinizi kendi anadili ile okuyabilmelidir. Tezin vermek istediği bilgi bu şekilde daha doğru bir biçimde anlaşılacaktır. Bütün milletler için ana dilde verilen bilgiler daha kalıcı ve etkileyici izler bırakmaktadır.

Çok zaman ve çaba harcayarak harcadığınız tezinizin verimini kaybetmemesi için mutlaka uzman kişilerden destek alınmalıdır. Sizlere bu konuda sonsuz destek sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Bize gönderdiğiniz belgelerin eksiksiz ve doğru üslupla çevirisini yapıyor, anlaşmalı olduğumuz kargolar veya internet aracılığıyla sizlere teslimini yapıyoruz.

 Talep etmeniz durumunda noter için uygun bir hale getirerek sizlere zaman kazandırıyoruz. Değer verdiğiniz tezinize biz de sizler kadar değer veriyor, size en kaliteli bitirme tezi çevirisi hizmetini sunmak için çalışıyoruz.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

 

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

 

Almanca Pasaport Tercümesi- Pasaport Çevirisi

 

İngilizce Pasaport Tercümesi- Pasaport Çevirisi

 

Fransızca Pasaport Tercümesi- Pasaport Çevirisi

 

Rusça Pasaport Tercümesi- Pasaport Çevirisi

 

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

 

Alanında uzman tercümanlar ile çalışan büromuz kaliteli pasaport tercüme hizmeti sunmaktadır. Geçmiş tecrübelerimiz ile sizlere ihtiyacınız olan pasaport tercümesini mümkün olan en kısa sürede ve en uygun fiyata sunmaktayız.

Bünyemizde çalışan tercümanlar konusunda oldukça hassas davranmaktayız. Bu hassasiyetimiz sonucunda pek çok memnun müşterimiz bulunmaktadır ve onlarla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bazen pasaport tercümesine ihtiyacı olan kişilerin acil tercüme hizmeti almaları gerekmektedir. Bu gibi durumlarda sizlere ihtiyacınız olan kaliteli pasaport tercümesi hizmetini mümkün olan en kısa sürede ulaştırmak için 7/24 çalışan ekibimiz İhtiyacınız olan dildeki pasaport tercümesi hizmetini mümkün olan en kısa sürede yerine getireceklerdir.

Kaliteli pasaport tercümesi için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz

 

En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?