Türkiye’nin En Yetkin Portekizce Tercüme Bürosu

Pek çok Güney Amerika ülkesinde konuşulan bir dil olan Portekizce, geniş bir coğrafyada konuşulan, Güney yarımkürede en çok konuşulan dildir. Dünyada yaklaşık olarak 250 milyon insanın konuştuğu bu dil, son derece doğal konuşulan bir dildir.

Uygun Fiyat Garantisi

Portekizce tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Portekizce tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz Portekizce projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Portekizce konuşulan ülkeler ve Türkiye arasındaki evrak iş yerinde noter onaylı Portekizce tercüme hizmeti gerekmektedir. Bu evrak ve belgeler doğum belgesi sözleşme nüfus kayıt örneği dava dosyaları gibi belgeler olabilmektedir. İhtiyaç duyulan bu belgeler ve evrak işleri oldukça ciddi konulardır. Tercümede oluşabilecek herhangi bir hata tercüme hizmeti alan kişiye oldukça olumsuz durumlar yaşatabilmektedir.

Yazılı tercüme hizmeti alacağınız metnin türü oldukça önemlidir. Hukuki bir metnin çevirisi ile edebi bir eserin çevirisi yapılırken dikkat edilen noktalar birbirinden farklıdır. Çevirisinin yapılmasını istediğiniz alanda uzman tercümanları olan bir büro ile çalışmanız sizler için oldukça önemlidir. Bu nedenle çalışacağınız tercüme bürosunun seçerken dikkatli olmanızda yarar vardır. Tercumix.com alanında uzman tercüman kadrosu ile sizlere ihtiyacınız olan tercüme hizmetini sunar.

Yüksek Güvenlik

Portekizce dil hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Portekizce çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Portekizce tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Portekizce Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Portekizce Tıbbi Tercüme

Portekizce Tıbbi Tercüme Hizmetlerinde Profesyonel Çözümler

Portekizce Teknik Tercüme

Portekizce Teknik Tercüme Hizmetlerinde Çağın Gerekliliklerini Karşılıyoruz

Portekizce Hukuki Tercüme

Portekizce Hukuki Tercüme Hizmetlerinde Profesyonellere Güvenin, Karlı Çıkın

Portekizce Acil Tercüme

Portekizce Acil Tercüme Hizmetlerinde 7 Gün 24 Saat Hizmet Sunuyoruz

Portekizce Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Bazen müşterilerimizin acil tercüme hizmetine ihtiyaçları olmaktadır. Böyle durumlarda sıkı bir şekilde çalışan, istediğiniz tercümeye sizlere zamanında teslim edecek bir büroya ihtiyacınız bulunmaktadır. Bizler sizlere ihtiyacınız olan her durumda yardım edebilmek için pazar günü demeden çalışan büyük bir aileyiz. Müşterilerimiz yine çalışmaya başladıktan sonra onlar da bu ailenin parçası olurlar. Memnun müşterilerimizden oluşan ve her geçen gün genişleyen bir müşteri ağımız bulunmaktadır. Bu ailenin parçası olmak ve kaliteli tercüme hizmeti almak için bizimle internet sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Yazılı tercüme hizmeti almak istiyorsanız tercüme edilmesini istediğiniz metni websitemize yükleyerek, ekibimizin sağladığı dönüş ile fiyat teklifi alırsınız. Anlaştıktan sonra sizlere düşen tek şey teslim gününe kadar güven içinde beklemektir.

Portekizce Tercüme Genel
14 TL
 • 1 Portekizce Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Portekizce Tercüme İdeal
19 TL
 • 1 Portekizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Portekizce  Tercüme Pro
26 TL
 • 2 Portekizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Portekizce Tercüme Ultra
32 TL
 • 3 Portekizce Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Portekizce Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz Portekizce tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Portekizce çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Portekizce çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Portekizce Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


AcilDeğil