Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Rapor Tercümesi

Rapor Tercümesi

Rapor tercümesi yabancı bir ülkeyi ziyaret etmeniz durumunda hava değişimi sebebiyle biraz hastalanmanız normal bir durumdur. Özellikle iş gezilerine sık sık çıkan biri iseniz hem hastalığınızdan daha hızlı kurtulmak hem de işlerinizin aksamaması için doktorlar tarafından rapor verilebilir. Bur raporları farklı ülkelerde almanız durumunda kendi ülkenize bu raporu tercüme olarak sunmanız istenecektir. Rapor tercümesi iş hayatında sık sık kullanılan bir belgedir.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Raporların sunulmaması işlerde ücret kesilmelerinin önünü açmaktadır. Bunun için bir çalışan olarak raporları değerlendirmeniz gerekir. Hasta olmanız durumunda alacağınız bu raporları çalıştığınız firmaya sunabilirsiniz; eğer yurtdışında çalışıyorsanız sunduğunuz rapor firmada kullanılan dile uygun bir şekilde tercüme edilmelidir.

Bazı firmalar rapor tercümesi için yeminli tercümanlar tarafında hazırlanmış raporları istemektedirler. Yeminli tercüman ve yeminli tercüme bürolarıyla çalışmak bu konuda önemlidir. Ayrıca raporda ne kadar süre istirahat istendiği ve istirahatin gerekliliği ayrıntılı bir biçim de belirtilmesi gerekir. Tercüme esnasında yapılacak hatalar yanlış anlaşılmalara mahal verebilmektedir. Elbette bunlarla karşılaşmayı istemezsiniz.

Rapor Tercümesi Hizmeti

Devlet kurumlarında bazı özel işlerde çalışan kişiler raporlarının doğruluğu onaylatmak adına notere başvurabilirler. Notere belge onaylatmanız için tercümenin mutlaka yeminli bir tercüman tarafından yapılması gerekmektedir. Yeminli tercümanlar ve yeminli tercüme büroları burada size destek sağlayacaktır.Tercumix olarak rapor tercümesi konusundaki deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Gerekli görüldüğü taktirde belgelerinizi en hızlı biçimde uygun dile tercüme ederk sizlere kadro veya e-posta yoluyla ulaştırıyoruz. Siz de gerekli durumlarda bizlere belgeyi istediğiniz yöntemlerle ulaştırabilirsiniz. Tercüme desteği için yeminli tercüman kadromuzla beraber sizlere tüm gün boyunca hizmet vermekteyiz nerede olursanız olun bizlerle internet sitemiz veya telefon numaramız üzerinde iletişim sağlayarak daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Sizlere kaliteli hizmeti hızlı ve uygun fiyatlı bir şekilde sunmaktadır.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Rapor Tercümesi

 

İngilizce Rapor Tercümesi

 

Fransızca Rapor Tercümesi

 

Rusça Rapor Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Rapor Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Rapor Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Rapor Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Ehliyet Rapor Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]