Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Redaksiyon-Editing

Redaksiyon-Editing

Redaksiyon ve editing tercümesi redaksiyon ve editing, bir yazının editör tarafından düzenlendikten sonra tekrardan çeviri yapılıp düzenlenmesi işlemidir. Bu işlem genel olarak senaryolar, tiyatro oyunları, romanlar gibi geniş çaplı yazılarda kullanılmaktadır. redaksiyon ve editing tercümesi verdiği sorumluluk ve geniş bir zaman içinde yapılması nedeniyle çevirisi ayrı bir hassasiyet gerektirir.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Edebi değeri olan eserlerde dili ve anlatımı bozmamak adına tercüme yapılırken alternatif cümleler ve kelimeler arasından uygun olanı seçilmelidir. Bir hikâyeyi farklı bir dile çevirmek bir açıdan hikâyeyi yeniden yazmak gibidir. Burada tercümenin dil bilgisi kurallarına hâkimiyeti, kelime haznesi, tecrübesi gibi ayrıntılar ön plana çıkmaktadır. Sizde kötü çevirisi olan bir kitap okuduysanız mutlaka eleştiride bulunmuşsunuzdur; sizin de eleştiriye maruz kalmamanız için mutlaka tercümanlık bürosu seçimi doğru bir şekilde yapmanız gerekir.

İçeriğinin geniş olması, verilen mesajın anlaşılması, alt metinlerin bozulmaması için tercüme esnasında gereksiz kelimelerden kaçınılmalıdır. Özellikle yurtdışı odaklı bir kariyer planlaması yapıyorsanız redaksiyon ve editing tercümesi size kapıları açacak olan bir anahtardır. Bu anahtarın iyi kullanılması istersiniz. Üzerinde çok zaman harcadığınız eserinizi bize güvenle teslim edebilirsiniz.

Redaksiyon ve Editing Tercümesi Hizmeti

Eserin telif haklarını almak istemeniz durumunda mutlaka noter huzuruna çıkmanız gerekecektir. Noter huzurunda hem kendi dilinizde hem de farklı dillerde telif aldıktan sonra eser tamamen size ait olacaktır. Notere farklı dilde onaylatma yaptırmak istemeniz durumunda yeminli tercümanlardan tercüme yaptırmanız gerekecektir.

Yıllardan gelen tecrübemiz ile redaksiyon ve editing tercümesi için sizlerin yanındayız. Bize sunduğun yazıları gerekli düzenlemelerden sonra en uygun şekilde tercüme edecek, tercüme ederken içeriğin bozulmaması için çalışacağız. Bu sayede eserleriniz sizin oluşturduğunuz parçaların dışına çıkmadan farklı dillerde hazır hale gelecektir. Bizlerle iletişime geçerek en hızlı şekilde tercüme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Redaksiyon Editing

 

İngilizce Redaksiyon Editing

 

Fransızca Redaksiyon Editing

 

Rusça Redaksiyon Editing

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Redaksiyon-Editing Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Redaksiyon-Editing Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Redaksiyon-Editing Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Redaksiyon-Editing Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]