Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Reklam Tercümesi

Reklam Tercümesi 2021

 

Reklam Tercümesi globalleşen dünyamızın bir sonucu olarak pazarlama alanında çalışan kişi ve firmaların ihtiyaç duyduğu bir tercüme türüdür. Yaratıcılık isteyen bir alan olan reklamcılık sektöründe yazılmış olan reklam metinleri çeşitli söz oyunları ve metnin yazıldığı dile özgü çeşitli deyimleri içermektedir. Bu nedenle dergi tercümesi yapacak olan tercümanın iki dile de profesyonel düzeyde hakim olması gerekmektedir. Bu nedenle reklam tercümesi hizmeti alacağınız büroyu seçerken oldukça dikkatli davranmalısınız. 

Alanında uzman olmayan bir tercüman tarafından yapılacak olan reklam tercümesi yapılacak olan reklam kampanyasının başarısı açısından oldukça önemlidir. Hatalı veya eksik yapılacak olan tercüme işlemi, reklamı yapılacak olan firma üzerinde olumsuz bir imaj kalmasına neden olabilmektedir. Bu tarz olumsuz durumları yaşamanızı asla istemeyiz. 

 

Reklam Tercümesinde Tercumix.com Farkı

Reklam Tercümesi Alanında uzman tercümanlardan oluşan ekibimizle birçok alanda ve dilde kaliteli noter onaylı tercüme hizmeti sunmaktayız. Sizler de kaliteli tercüme hizmeti almak istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. 

Reklam sektörünün bir getirisi olarak bazen müşterilerimizin acil tercümeye ihtiyaçları olabilmektedir. Bu gibi durumlarda ihtiyacınız olan hizmeti yerine getirmek için gece gündüz çalışan büyük bir tercüman kadrosuna sahibiz. 

 

20 Dakikalık Yanıt Süresi

Özel ekibimiz bizlere ulaştığınız takdirde geri dönüş için 20 dakikadan fazla beklemek zorunda kalmamanızı sağlar.

 
Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?