Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Rusça Simultane Tercüme

Türkiye’nin Simultane Tercüme Bürosu

Bir önceki yazımızda sözlü tercüme türlerinden bahsetmiştik, orada da bahsetmiş olduğumuz simültane tercüme kavramını anlaşılır kılmak amacı ile sizlere biraz daha açmak istiyoruz.

Kelime anlamı olarak aynı anda gerçekleşen anlamına gelmekte olan simültane, kökeni Latince olan bir kelimedir. Bu çeviri türü tercüman olan kişinin konuşmacı ile aynı anda sözlü çeviri yapmasıdır. Büyük devletlerin bir araya geldiği zirvelerde, devlet büyüklerinden biri konuşurken örneğin Merkel konuşma yaparken bir Türk tercümanın onu dilimize çevirmesi bir simültane tercüme örneğidir. Birleşmiş Milletler toplantısında bir Türk’ün konuşma yaptığını düşünelim, tercüman olan kişinin konuşmacı mızı dinleyip eş zamanlı olarak çeviri yapması ve salondaki dinleyiciler ile bu çevirinin kulaklık yolu ile paylaşılması hepimize tanıdık gelmektedir. Vermiş olduğumuz bu örnekler, sıkça rastlanılan simültane çeviri örneklerinden biridir.

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Bütün çeviri türlerinde kaliteli bir çeviri hizmeti sunulabilmesi için gereken belli başlı özellikler bulunmaktadır. Aynı anda çevirinin yapılmasını gerektiren simültane çeviri türünde, tercümanın hem çevirdiği dilde hem de çevireceği dilde oldukça yetkin birisi olması gerekmektedir. Bu durumun farkında olan tercumix.com alanında uzman kişilerden oluşturmuş olduğu ekibi ile toplantı sırasında veya bir sunumu dinlerken iletişiminizde herhangi bir problem yaşanmaması için titizlikle çalışmaktadır.

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Simultane Tercüme

İngilizce Simultane Tercüme

Fransızca Simultane Tercüme

Rusça Simultane Tercüme

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Simultane çevirinin avantajlarından bahsedelim. Uluslararası düzeyde meydana gelen görüşmelerde, sağlıklı bir iletişim için seçilebilecek en etkili yöntemdir. birden fazla dile aynı anda çeviri yapılabilmesini sağlayan bu çeviri türü, aynı anda yapıyor olduğunuz için toplantımızda bir zaman kaybı yaşamamanızı sağlar.

Sizler de herhangi bir aksaklık yaşamadan kaliteli simultane çeviri hizmeti almak istiyorsanız, web sitemiz üzerinden alacağınız bilgiler ile bizimle iletişime geçebilir, kaliteli çeviri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Almanca Simultane Tercüme
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Simultane Tercüme
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Simultane Tercüme
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Simultane Tercüme
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?