Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Rusça Sözlü Tercüme

Türkiye’nin Sözlü Tercüme Bürosu

Akademik yazılarınızda, iş ile ilgili metinlerinizde, çevirmek istediğiniz bütün belgelerde tercüme hizmeti oldukça önemlidir. Yazılı olarak tercüme hizmeti alabileceğiniz gibi bizlerden alacağınız bir diğer çok önemli tercüme türü ise sözlü tercümedir. Sözlü tercüme tercumix.com müşterilerine verilen önemli hizmetlerden biridir. Her tercüme türünde olduğu gibi bu türde de uzman bir kadronun çalışıyor olması almış olduğunuz hizmetten memnun kalmanız adına oldukça önemlidir.

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Bazı sözlü tercüme türlerinde tercüme bürosunun yapılacak olan sözlü tercüme türünün gerekliliklerini yerine getirecek kadar ekipmanının olup olmaması oldukça önemlidir. Bu noktada sizlere iki önemli sözlü tercüme türünden bahsedebiliriz. Öncelikle ardıl tercümeden bahsedelim, bu sözlü tercüme türünün büyük uluslararası toplantılarda tercih edildiğini söyleyebiliriz. Böyle bir toplantıda iki kişiyi yan yana görüyorsanız, birinin konuşmacı diğerinin ise sözlü tercüme yapacak olan tercüman olduğunu hemen anlarsınız. Konuşmacı konuşmasını yaptıktan sonra, tercüman söylediklerini anında çevirir. Bir diğer tercüme çeşidinde ise tercüman yapılmış olan konuşmayı kulaklık ile dinler ve konuşmacı ile aynı anda tercüme etmeye başlar. Tercüman ile konuşmacının neredeyse aynı anda sözlerini bitirdiğini görebilirsiniz. bu tercüme türlerinden hangisine ihtiyacınız olduğunu bilmiyorsanız bizlerden yardım alabilirsiniz.

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Sözlü Tercüme

İngilizce Sözlü Tercüme

Fransızca Sözlü Tercüme

Rusça Sözlü Tercüme

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Bahsetmiş olduğumuz 2 tercüme şeklinde de anlayabileceğiniz üzere tercüme bürosunun sahip olduğu ekipmanlar oldukça önemlidir. İşine güzel yatırımlarda bulunan tercumix.com alanında uzman tercüman kadrosu ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Tercih edeceğiniz tercüme bürosunun hizmet kalitesinin öneminden bahsettik. Alanında uzman tercüman kadromuz sözlü tercüme hizmetlerinde, sizlerin taleplerine göre hareket etmektedirler. Bu sayede karşılanmamış hiç bir beklentiniz kalmayacaktır. Bizlerden sözlü tercüme hizmeti almak isterseniz web sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir, gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Almanca Sözlü Tercüme
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Sözlü Tercüme
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Sözlü Tercüme
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Sözlü Tercüme
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?