Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Sabıka Kaydı (Adli Sicil Kaydı) Tercümesi – Çevirisi

Sabıka Kaydı (Adli Sicil Kaydı) Tercümesi – Çevirisi 2021

Sabıka Kaydı (Adli Sicil Kaydı) Tercümesi – Çevirisi Yurtdışı ile olan evrak işlerinde kişinin kanunlara uygun olarak yaşadığına dair bir delil niteliğinde olan sabıka kaydı (adli sicil belgesi) tercümesine kişinin bazı durunlarda ihtiyacı olabilmektedir.  Bazı kişiler sabıka kaydını kendileri çevirebilecekleriniz düşünebilirler fakat resmi belge olarak ilgili kuruma ibraz edilebilmesi için noter onaylı çalışan bir tercüman tarafından yapılmış adli sicil kaydı tercümesine ihtiyacınız vardır. Resmi kurumlar, belgeleri bu şekilde kabul etmektedirler.

 Sabıka kaydı detaylı bir belge olmaması nedeni ile sabıka kaydı tercümesi oldukça kısa sürede tamamlanmaktadır. Sabıka kaydı tercümesi oldukça uygun fiyatlara yapılan bir tercüme türüdür.

 

 

Sabıka Kaydı Tercümesinde Tercumix.com Farkı

 Sabıka kaydı tercümesi bütün tercüme alanlarında olduğu gibi adli sicil kaydı tercümesinde de tercüme hizmetini yerine getirecek olan kişinin iki dile hakim olması gerekmektedir. Sabıka kaydı  tercümesinde yapılacak olan herhangi bir yanlışlık sizlere pek çok olumsuz sonuç doğurabilmektedir. Bu gibi durumları yaşamamak adına alanında uzman bir tercüman ile çalışan bir tercüme bürosu ile çalışmanız sizler için oldukça önemlidir.

 Bünyesindeki tercümanların uzman olmasına ve iki dilde de yeterliliklerinin bulunmasına oldukça özen gösteren büromuz, göstermiş olduğu bu hassasiyet sonucunda pekçok memnun müşterisi bulunmaktadır.

Noter ile çalışan ve yeminli tercümanlarla  çalışan büromuz ihtiyacınız olan adli sicil kaydı tercümesine mümkün olan en kısa süre içerisinde tercüme edep sizlere ulaştıracaktır.

Fiyat teklifi almak için belgenizi web sitemizdeki ilgili alana  yükleyebilirsiniz.  Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

20 Dakikalık Yanıt Süresi

Özel ekibimiz bizlere ulaştığınız takdirde geri dönüş için 20 dakikadan fazla beklemek zorunda kalmamanızı sağlar.

 
Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?