Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Sağ Belgesi Tercümesi

Sağ Belgesi Tercümesi

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Sağ belgesi tercümesi

Gözden kaçan ve pek çok insan tarafından bilinmeyen sağ belgesi bir kişinin sağ olduğu göstermek için gerekli olan resmî belgelerdir. Sağ belgesi tercümesi elde etmek için nüfus müdürlüklerinden temin ettiğiniz belgeyi bizlere iletebilirsiniz. Bizlere ilettiğiniz belgeleri hızlı bir şekilde tercümesine başlayacağız.

Günümüzde insanlar zaman zaman sağ belgesine ihtiyaç duyarlar. Bazı kayıtlarda oluşan hatalar sonucu sağ olan kişilerin öldüğü kayıtlara geçebilmektedir. Bu durumu düzeltmek için gereken belge sağ belgesidir. Özellikle miras davalarında bu sorunlar meydana gelebilmektedir.

Sadece ülkemizde değil, aynı zamanda diğer ülkelerde de bu tarz durumlar meydana gelebilmektedir. Farklı ülkelerde böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda sağ belgesi tercümesi sizin sorunlarını çözecektir. Bu belgeyi notere onaylatmanız gerekmektedir; noterin onaylama şartı ise yeminli bir tercüman tarafından çeviri yapılmasıdır.

Yeminli tercümanlar, işlerini profesyonellik çerçevesi içinde yapan kişilerdir.  Profesyonel tercüme yapan kişiler sizlere kaliteli içerikler sunacağı gibi resmi işlemlerin hızlanmasını sağlayacaktır. İşlerinizin aksamaması ve sağlıklı bir biçimde ilerlemesi için mutlaka yeminli tercümanlarla çalışılması gerekmektedir.

Almanca Ehliyet Tercümesi – Ehliyet Çevirisi

 

İngilizce Ehliyet Tercümesi – Ehliyet Çevirisi

 

Fransızca Ehliyet Tercümesi – Ehliyet Çevirisi

 

Rusça Ehliyet Tercümesi – Ehliyet Çevirisi

 

Sağ belgesi tercüme edilirken cümleler kesin tanımlardan oluşmalıdır. Bilgiler eksiksiz ve doğru bir biçimde girilmelidir. Orijinal evrak üzerinde yer alan her ayrıntı sağ belgesi tercümesinin içinde de yer almalıdır. Eksik veya yanlış bilgiler nedeniyle işlemleriniz uzayabilir veya işlemler yapılamayabilir.

Sağ belgisinin tercüme edilecek ülkenin resmi dili ile çeviri yapılması gerekmektedir. İngilizce dünya çapında kabul gören bir dil olabilir ancak resmi evraklar ve resmî kurumlar söz konusu olduğunda resmi dil göz önüne alınmalıdır.

Tercumix ekibi olarak tecrübemizle sizlerin yanındayız. Tercümelerde dil kalitesi kadar tecrübe de ön plana çıkmaktadır; bunun farkında olarak sizlere hizmet kalitesi sunmaktayız. Bizlere günün her saati internet sitemiz veya telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Ehliyet Tercümesi – Ehliyet Çevirisi
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Ehliyet Tercümesi – Ehliyet Çevirisi
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Ehliyet Tercümesi – Ehliyet Çevirisi
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Ehliyet Tercümesi – Ehliyet Çevirisi
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]