Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Sağ Belgesi Tercümesi

Sağ Belgesi Tercümesi

Sağ belgesi tercümesi

Gözden kaçan ve pek çok insan tarafından bilinmeyen sağ belgesi bir kişinin sağ olduğu göstermek için gerekli olan resmî belgelerdir. Sağ belgesi tercümesi elde etmek için nüfus müdürlüklerinden temin ettiğiniz belgeyi bizlere iletebilirsiniz. Bizlere ilettiğiniz belgeleri hızlı bir şekilde tercümesine başlayacağız.

Günümüzde insanlar zaman zaman sağ belgesine ihtiyaç duyarlar. Bazı kayıtlarda oluşan hatalar sonucu sağ olan kişilerin öldüğü kayıtlara geçebilmektedir. Bu durumu düzeltmek için gereken belge sağ belgesidir. Özellikle miras davalarında bu sorunlar meydana gelebilmektedir.

Sadece ülkemizde değil, aynı zamanda diğer ülkelerde de bu tarz durumlar meydana gelebilmektedir. Farklı ülkelerde böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda sağ belgesi tercümesi sizin sorunlarını çözecektir. Bu belgeyi notere onaylatmanız gerekmektedir; noterin onaylama şartı ise yeminli bir tercüman tarafından çeviri yapılmasıdır.

Yeminli tercümanlar, işlerini profesyonellik çerçevesi içinde yapan kişilerdir.  Profesyonel tercüme yapan kişiler sizlere kaliteli içerikler sunacağı gibi resmi işlemlerin hızlanmasını sağlayacaktır. İşlerinizin aksamaması ve sağlıklı bir biçimde ilerlemesi için mutlaka yeminli tercümanlarla çalışılması gerekmektedir.

 

Sağ belgesi tercüme edilirken cümleler kesin tanımlardan oluşmalıdır. Bilgiler eksiksiz ve doğru bir biçimde girilmelidir. Orijinal evrak üzerinde yer alan her ayrıntı sağ belgesi tercümesinin içinde de yer almalıdır. Eksik veya yanlış bilgiler nedeniyle işlemleriniz uzayabilir veya işlemler yapılamayabilir.

Sağ belgisinin tercüme edilecek ülkenin resmi dili ile çeviri yapılması gerekmektedir. İngilizce dünya çapında kabul gören bir dil olabilir ancak resmi evraklar ve resmî kurumlar söz konusu olduğunda resmi dil göz önüne alınmalıdır.

Tercumix ekibi olarak tecrübemizle sizlerin yanındayız. Tercümelerde dil kalitesi kadar tecrübe de ön plana çıkmaktadır; bunun farkında olarak sizlere hizmet kalitesi sunmaktayız. Bizlere günün her saati internet sitemiz veya telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

20 Dakikalık Yanıt Süresi

Özel ekibimiz bizlere ulaştığınız takdirde geri dönüş için 20 dakikadan fazla beklemek zorunda kalmamanızı sağlar.

 
Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?