Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Sicil Gazetesi Tercümesi

Akreditif Tercümesi 2021

Akreditif Tercümesi; sadece ingilizce bilmenin yeterli olmadığı bankacılıkla alakalı teknik bilgileri gerektiren akreditif tercümesi önemli bir tercüme türüdür.

Akreditif Tercümesi; Akreditif ticaret yapmak isteyen kişiye talep edilen evrakları düzenleyip iletmesi şartını yerine getirdiği takdirde belirlenen tutarın ödeneceğini bildiren belgeye denilmektedir. Yani aslında şartlı bir kredi çeşidi olduğunu söyleyebiliriz.

Farklı şekillerde kullanılmakta olan akreditif şartın yerine getirilmesine mukabil olan bedelin ödenmesi alanında meydana gelir. Akreditifin kullanıldığı alanlar sırası ile:

  • Vesikalı kredi
  •  Ticaret kredi mektubu
  •  Vesikalı kredi mektubu
  •  Kredi mektubu

Saymış olduğumuz şekillerde kullanılmakta olan akreditif, uluslararası ticarette ve mal alışverişinde bulunacak olan tarafların birbirine tanımadığı durumlarda kullanılmaktadır. Örneğin farklı ülkelerde yer alan alıcı ve satıcıların banka yolu ile kendilerini güvence altına almasına akreditif diyebiliriz.

 

Akreditif Tercümede Tercumix.com Farkı

Akreditif Tercüme sadece İngilizce bilgisinin yeterli olmadığı bu metinlerinanlaşılabilmesi için gerekli teknik bilgiye sahip olmasını gerektiren akreditif tercüme hizmeti sunacak olan kişilerin alanında uzman profesyoneller olması gerekmektedir.  Birçok tercüme dilinde ve alanında  tercümanlarının yeterliliğine büyük bir özen gösteren büromuz tercüme alanında da alanında uzman tercümanlar ile alanında uzman tercümanlar ile çalışmaktadır.  Akreditif tercüme türünde önemli olan bir diğer unsur ise gizlilik ve güvenlik garantisidir. Büromuz akreditif tercüme hizmeti verdiği firmaların güvenlik ve gizliliğine büyük önem vermektedir.  Akreditif tercüme hizmetine ihtiyacınız olduğunda, İhtiyacınız olan hizmeti mümkün olan en uygun fiyat ile sizlere sunan büromuz ihtiyacınız olan hizmete en kısa sürede yerine getirip İhtiyacınız olan tercüme metnine sizlere teslim edecektir.

 
 

20 Dakikalık Yanıt Süresi

Özel ekibimiz bizlere ulaştığınız takdirde geri dönüş için 20 dakikadan fazla beklemek zorunda kalmamanızı sağlar.

 
Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?