Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Sigorta Poliçesi Tercümesi

Sigorta Poliçesi Tercümesi

Sigorta poliçesi tercümesi Sigorta poliçeleri, sigorta şirketi ile bireysel veya kurumsal şahıslar arasında imzalana resmi belgelerdir. Bu belgenin içerisinde sigorta kapsamında olan durumlar, oluşacak zararlar durumunda gerekli görülen ödemeler gibi ayrıntılar bulunur. Sigorta poliçesi tercümesi yurtdışında yapmış olduğunuz antlaşmanın istenilen dile tercüme edilmesidir.

Farklı ülkelerde yaşayan vatandaşlarımız veya ülkemizden yurtdışına taşınan kişiler için sigortalar ciddi sorunlar yaratabilmektedir. Belgeler içinde yer alan sözleşme koşulları zaman zaman farklı dillerin kullanılması sebebiyle anlaşılamamaktadır; bu da ileride ciddi sorunlarla karşılaşmanız anlamına gelmektedir.

Diğer antlaşmalar gibi sigorta poliçesi tercümesi için de dikkat edilmesi gereken konular vardır. Öncelikle bu belgelerin tercüme edilmesindeki temel amaçlardan biri karşılıklı olarak verilen sözlerin tam anlamıyla anlaşılmasıdır. Kullanılacak dilin etkin kullanılmaması, ucu açık cümlelerin bırakılması yanlış anlamalara sebebiyet vermektedir. İki tarafında karşılıklı olarak aldıkları sorumlulukların tam olarak idrak edilememesi çok ciddi sorunlar oluşturmaktadır. Burada tercüme kalitesi işin içine girmektedir.

Diğer bir önemli husus ise istenilen hizmetin hızlı bir biçimde sağlanmasıdır. İşlemlerinizi hızlandırmak için belgenin elinize hızlı bir şekilde geçmesini sağlamak bizim görevimiz.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Sigorta Poliçesi Tercümesi Hizmeti

Yeminli tercümanları size sağlayacakları en büyük yarar tecrübelerdir. Tecrübeli çevirmenler pek çok evrakı tercüme etmesinden kaynaklı olarak evrakların genel yapısı, anlaşma koşulları gibi geniş konulara zaman içerisinde hâkim olurlar. İyi bir yeminli tercümandan yardım almak isterseniz kesinlikle iyi bir tercüme bürosuna ihtiyacınız olacaktır.

Tercumiz tercüme bürosu olarak bünyemizde bulunan yeminli tercümanlarla birlikte ülkemizin her noktasına hizmet taşımaktayız. Gelişen teknolojiyi sürekli takip ediyor, işlerinizi hızlandırmanız adına bundan faydalanıyoruz. Bizlere iletmiş olduğunuz sigorta poliçesini en hızlı biçimde sigorta poliçesi tercümesi olarak sizlere sunmaktayız. Bizlerle iletişime geçmeniz oldukça kolay; telefon numaramız veya web sitemiz aracılığıyla günün her saati istediğiniz an bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Sigorta Poliçesi Tercümesi

 

İngilizce Sigorta Poliçesi Tercümesi

 

Fransızca Sigorta Poliçesi Tercümesi

 

Rusça Sigorta Poliçesi Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Sigorta Poliçesi ÇevirisiFiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Sigorta Poliçesi ÇevirisiFiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Sigorta Poliçesi Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Sigorta Poliçesi Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]