Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Şirket Ana Sözleşme Tercümesi

Şirket Ana Sözleşme Tercümesi 

Şirket ana sözleşmesi tercümesi , şirketlerin kuruluşu sırasında hazırlanan ortaklar arasında imzalanan bir belgedir. Bu belgenin noter tarafından tasdik edilmesi gerekmektedir. Şirket ana sözleşmesinde şirketin ticari ünvanı, şirketten elde edilen karın dağıtım şekli, şirketi temsil yetkisi olan kişilerin bilgileri, genel kurulu ve toplanma şekli, şirketin merkezi, şirket kurucularının adları gibi bilgiler yer almaktadır. 

Şirket ana sözleşmesi tercümesi hizmetine ihtiyaç duyabileceğiniz durumlarda kaliteli tercüme hizmeti veren noter tasdikli tercüme büroları ile çalışmanızı öneriyoruz. Ticaret hukuku alanındaki terimlerin bilinmesi, iki dile de hakim olunması, sözleşmede yer alan maddelere eksiksiz şekilde yer verilmesi gibi önemli detaylar üzerinde titizlikle çalışılması gereken bir alandır. 

 

Şirket Ana Sözleşme Tercümesi 

Noter tasdikli online tercüme bürosu Tercumix.com alanında uzman tercüman kadrosu ve uzun süredir bu alanda çalışıyor olmanın verdiği tecrübeler ile sizlere kaliteli şirket ana sözleşmesi tercümesi hizmeti vermektedir. 

Acil tercümeye ihtiyacınız olduğunda ihtiyacınıza hemen yanıt verebilmek için 7/24 çalışan ekibimiz ile kısa sürede acil tercüme ihtiyacınızı kaliteli şekilde karşılamaktayız.

Tercüme hizmeti almak istediğiniz metni web sitemizdeki ilgili alana yükleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Anlaşma sağlandığı takdirde, alanında uzman tercüman arkadaşlarımız ihtiyacınız olan şirket ana sözleşmesi tercümesi hizmetini mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere teslim edeceklerdir. 

 

20 Dakikalık Yanıt Süresi

Özel ekibimiz bizlere ulaştığınız takdirde geri dönüş için 20 dakikadan fazla beklemek zorunda kalmamanızı sağlar.

 
Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?