Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Şirket Tüzüğü Çevirisi

Şirket Tüzüğü Tercümesi 

Şirket tüzüğü şirketlerin kuruluş sırasında çeşitli resmi işlemler için makamlara bildirdiği bilgileri içeren bir belgedir. Şirket merkezi, şirketi temsile yetkisi olan kişiler, karın dağıtımı, şirketin ticari unvanı,şirket kurucuları ve faaliyet alanı bilgilerini içermektedir. 

Farklı ülkeler ile iş yapan, ithalat yapan firmalar resmi işlemler için şirket tüzüğü tercümesi hizmetine ihtiyaç duymaktadırlar. Şirket tüzüğü tercümesi oldukça önemli bir tercüme çeşididir. Bu alanda hizmet almak istediğinizde alanında uzman, alandaki hukuki terimlere hakim olan tercümanlarla çalışan bir bürodan hizmet almanızı öneriyoruz. 

Alanında uzman olmayan bir tercüman tarafından yapılacak herhangi bir eksik/hatalı çeviri, şirket imajınıza zarar verebilir bu gibi olumsuz durumları yaşamamak adına kaliteli hizmet veren noter onaylı tercüme bürolarını tercih etmeniz gerekmektedir. 

 

Şirket Tüzüğü Tercümesi Hizmeti

Şirket tüzüğü tercümesi hizmeti almak isteyen bazı kişilerin acil tercümeye ihtiyaçları olabilmektedir. Bu gibi durumlarda ihtiyacınız olan hizmeti mümkün olan en kısa sürede yerine getirmek için çalışmalar yapmaktadırlar. 

Yılların deneyimi ile hizmet sunduğumuz müşterilerimiz arasında yer almak istiyorsanız web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tercüme hizmeti almak istediğiniz metni web sitemizdeki ilgili alana yükleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz.  

 

20 Dakikalık Yanıt Süresi

Özel ekibimiz bizlere ulaştığınız takdirde geri dönüş için 20 dakikadan fazla beklemek zorunda kalmamanızı sağlar.

 
Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?