Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Sözleşme Tercümesi – Çevirisi

Sözleşme Tercümesi – Çevirisi 2020

Sözleşme Tercümesi – Çevirisi Gelişmekte olan Türkiye ekonomisine güç katan ülkemiz firmalarının önemli bir kısmı yurtdışı ile işler yapmaktadır. Yabancı firmalar ile iş yapan bu şirketler sözleşmeleri sırasında sözleşme tercümesine ihtiyaç duymaktadırlar.  Sözleşmenin ne kadar önemli bir belge olduğunu ve şirketin geleceğini, kaderini etkileyecek kadar önemli bir husus olduğunu söylememize gerek olmadığını düşünüyoruz.

 Sözleşme tercümesine ihtiyacınız olduğunda, ihtiyacınız olan sözleşme tercüme hizmetini kaliteli şekilde yapacak olan alanında uzman profesyonel bir yeminli tercüman ile çalışmanız sizler için oldukça faydalı olacaktır. Aksi takdirde yapılacak olan tercümede herhangi bir yanlışlık yapılması şirketiniz için oldukça olumsuz sonuçlar meydana getirebilmektedir. Sözleşme maddelerinin yanlış anlaşılması karşınızdaki şirket ile yapacağınız işlerde aksaklık çıkmasına, işlerinizin aksamasına hatta belki de varsa ortaklıkların bozulmasına dahi sebep olabilmektedir. Herhangi bir tercüme bürosu ile çalışan şirketler,  kaliteli tercüme hizmeti olan firmalar ile çalışanlara göre bu konularda sıkıntılar yaşayabilmektedir.

Hassas davranılması gereken bir tercüme türü olan sözleşme tercümesi noter onayı gerektiren bir tercümedir.  Bu nedenle bir not al ile çalışan tercüme bürosundan hizmet almanız sizler için önemli olacaktır. 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Sözleşme Tercümesinde Tercumix.com Farkı 

Sözleşme Tercümesi alanında uzman tercümanlar ile çalışan firmamız geçmiş deneyimleri ile pek çok dilde tercüme yapmaktadır. Pekçok alanda kaliteli tercüme hizmeti sunmaktadır. Tercüme hizmetini sizler için online platforma taşıyan firmamız , sizlere kaliteli hizmet sunabilmek için pek çok çalışma yapmaktadır. Yapmış olduğumuz bu çalışmalar sonucunda müşteri ağımızı her geçen gün genişletmekteyiz. 

 Sizler de kaliteli tercüme hizmetini uygun fiyatlar ile bir araya getiren firmamız ile tercüme hizmeti almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizdeki ilgili alana sözleşme metnini yükleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz.  Detaylı bilgi için mail  veya telefon yolu ile bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Sözleşme Tercümesi

İngilizce Sözleşme Tercümesi

Fransızca Sözleşme Tercümesi

Rusça Sözleşme Tercümesi

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Alanında uzman tercümanlar ile çalışan firmamız geçmiş deneyimleri ile pek çok dilde tercüme yapmaktadır. Pekçok alanda kaliteli tercüme hizmeti sunmaktadır. Tercüme hizmetini sizler için online platforma taşıyan firmamız , sizlere kaliteli hizmet sunabilmek için pek çok çalışma yapmaktadır. Yapmış olduğumuz bu çalışmalar sonucunda müşteri ağımızı her geçen gün genişletmekteyiz.

Sizler de kaliteli tercüme hizmetini uygun fiyatlar ile bir araya getiren firmamız ile tercüme hizmeti almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizdeki ilgili alana sözleşme metnini yükleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bize ulaşabilirsiniz.

Almanca Sözleşme Tercümesi Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Sözleşme Tercümesi Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Sözleşme Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Sözleşme Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?