Türkiye’nin Talepname Tercümesi Tercüme Bürosu

Bir çeşit resmi evrak olan talepnameler belli başlı uluslararası kurallar çerçevesinde yurt dışındaki yetkili makamlara gönderilecek olan belli başlı kağıtlardır. Bu kağıtlar bir tebligat talebi, bir makamın bilgileri ve ilgili taleplerin yerine getirilmesi için gerekli olan evrakları içermektedir.

Bu talep evraklarının yurtdışına gönderileceği durumlarda kişilerin talepname tercümesine ihtiyaçları olmaktadır. Resmi evrak kategorisinde olan bu belgelerin tercümesi yapılırken oldukça hassas davranılması gerekmektedir. Hizmet alacağınız tercüme bürosunun sizlere kaliteli hizmet sunuyor olması oldukça önemlidir. Aynı zamanda yapmış olduğunuzu faaliyetler ile ilgili ve resmi evraktaki bilgilerin güvenliği açısından gizliliğinize dikkat edecek bir büro ile çalışmalar oldukça önemlidir.

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Almış olduğunuz talepname tercümesinde yapılacak olan herhangi bir hata talepte bulundunuz devlet ile olan ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar yaşamanıza ve işlerinizin aksamasına ve zaman kaybetmenize neden olabilmektedir. Bu gibi olumsuz durumları yaşamamak adına hizmet alacağınız tercüme bürosunu seçerken dikkat olmanızı öneririz.

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Talepname Tercümesi

İngilizce Talepname Tercümesi

Fransızca Talepname Tercümesi

Rusça Talepname Tercümesi

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Yüksek tercüme kalitesi ile çalışan ve alanında uzman tercümanlardan oluşan bir ekibe sahiğ olan tercüme büromuz uzun zamandır bu sektörde olmanın verdiği tecrübeler ile ihtiyacınız olan talepname tercümesi hizmetini sizlere mümkün olan en kısa sürede sunacaktır.

Yüksek kaliteli talepname tercümesini online ortama taşıdığımız için bizlere 7/24 ulaşma fırsatına sahipsiniz. Acil talepname tercümesi hizmetine ihtiyacınız olduğunda da sizlere kaliteli hizmet sunmak için 7/24 çalışan ekibimiz tarafından ihtiyacınız olan hizmeti alabilirsiniz.

Bizlere dünyanın her yerinden ulaşan ve geniş dil alanında ve geniş tercüme türünde sunmuş olduğunuz kaliteli hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız. Web sitemizdeki ilgili alana talepname tercümesi hizmeti almak istediğiniz metni yükleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

İhtiyacınız olan kaliteli talepname tercüme hizmetini mümkün olan en uygun fiyatlar ve mümkün olan en kısa süre içerisinde ekibimiz sizlere sağlayacaktır.

Almanca Talepname Tercümesi
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Talepname Tercümesi
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Talepname Tercümesi
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Talepname Tercümesi
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


AcilDeğil