Türkiye’nin En Yetkin Tayca Tercüme Bürosu

Tayland’ın resmi dil olan Tayca kendine özgü bir alfabe kullanmaktadır. Bu alfabe içerisinde ünlü ünsüz harfleri vurgulama işaretlerini barındırır. Sayı sisteminde

kendine özgü sembollere sahip olan bir dildir. Taycayı Avrupa dilleri ile kıyasladığımızda gramer açısından çok daha basit bir dil olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. Bu dilde çekimler bulunmamakta ve istenilen anlam konteksler yolu ile verilmektedir. Tayca dilinde istediğiniz ifade edebilmeniz için anlamı kaybettirme den cümleleri uygun şekilde dizme niz gerekmektedir. Çinceye cümle dizilimi açısından benzemektedir.

Uygun Fiyat Garantisi

Tayca tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Tayca tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz Tayca projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Tayca dili Uzakdoğu ülkelerinin ticari olarak yükselmesi ile birlikte büyük bir önem kazanmıştır. Anlamak ve öğrenmenin pek de kolay olmadığı Tayca dili özellikle Uzakdoğu ülkeleri ile iş yapan şirketlerin ihtiyaç duyduğu bir dildir. Bu şirketlerin Tayca tercüme ihtiyacına çeviri büroları yanıt vermektedir. Fakat kaliteli Tayca tercüme hizmeti için çalışacağınız tercüme bürosunun seçerken oldukça dikkatli olmalısınız. Anlaşılması zor olan bu dile yeterince hakim olmayan bir tercüman, sizler için oldukça olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Yapacağınız sözleşmelerde, tercüme işleminde herhangi bir problem olması sizler için büyük sıkıntılara sebep olmaktadır. Birlikte çalıştığınız şirket ile anlaşmazlık yaşamamanız adına kaliteli çeviri hizmeti almanız oldukça önemlidir.

Yüksek Güvenlik

Tayca dil hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Tayca çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Tayca tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tayca Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Tayca Tıbbi Tercüme

Tayca Tıbbi Tercüme Hizmetlerinde Profesyonel Çözümler

Tayca Teknik Tercüme

Tayca Teknik Tercüme Hizmetlerinde Çağın Gerekliliklerini Karşılıyoruz

Tayca Hukuki Tercüme

Tayca Hukuki Tercüme Hizmetlerinde Profesyonellere Güvenin, Karlı Çıkın

Tayca Acil Tercüme

Tayca Acil Tercüme Hizmetlerinde 7 Gün 24 Saat Hizmet Sunuyoruz

Tayca Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Şirket metinleri dışında farklı metinlerde de Tayca çeviri hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Felsefi metinlerde, yazılı kaynaklarda büyük bir geçmişe sahip olan Tayca dilinde ihtiyacınız olan bütün metinlerin çevirisinde, ilk tercüme bürosu ile çalışabilirsiniz. Aynı zamanda Uzakdoğu şirketleri ile yapacağımız toplantılar sırasında sözlü tercümeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktadan konuşma diline hakim bir profesyonel tercümanın sizler için oldukça önemli katkıları olacaktır.

Yazılı ve sözlü tercümelerde yetkinliklere sahip profesyonellerden oluşan ekibi ile tercumix.com sizlere 7/24 hizmet vermeye hazırdır. Detaylı bilgi için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tayca Tercüme Genel
14 TL
 • 1 Tayca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tayca Tercüme İdeal
19 TL
 • 1 Tayca Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tayca Tercüme Pro
26 TL
 • 2 Tayca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tayca Tercüme Ultra
32 TL
 • 3 Tayca Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tayca  Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz Tayca tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Tayca çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Tayca çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tayca Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


AcilDeğil