Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Tercüme Fiyatları

Tercüme Fiyatları ve Tercüme Ücretleri 2021

Evinizden, ofisinizden ayrılmadan hangi ülkede olursanız olun Tercüme hizmetini ayağınıza kadar getirilerek Tercüme edilecek belgeleriniz profesyonel kadromuz tarafından incelendikten sonra bu konudaki yeminli tercümanlarımız tarafından özen gösterilerek Tercümeniz teslim edilir.

 

Saniyeler İçerisinde Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

İngilizce Tercüme
TL9
/ Başlayan Fiyatlarla
 • İngilizce Tercüme Fiyatları 9 TL'den Başlıyor
Almanca Tercüme
TL11
/ Başlayan Fiyatlarla
 • Almanca Tercüme Fiyatları 11 TL'den Başlıyor
Fransızca Tercüme
TL14
/ Başlayan Fiyatlarla
 • Fransızca Tercüme Fiyatları 14 TL'den Başlıyor
Rusça Tercüme
TL14
/ Başlayan Fiyatlarla
 • Rusça Tercüme Fiyatları 14 TL'den Başlıyor
Arapça Tercüme
TL14
/ Başlayan Fiyatlarla
 • Arapça Tercüme Fiyatları 14 TL'den Başlıyor
Çince Tercüme
TL54
/ Başlayan Fiyatlarla
 • Çince tercüme Hizmet Fiyatları 54 TL'den Başlıyor

Farklı bir dilde mi çeviri yapmak istiyorsunuz? Hemen Aşağıdaki forma çevirmek istediğiniz belgeyi ve gerekli bilgileri girin. 20 dakika içerisinde özel fiyat teklifi alın.

Daima En Uygun Çeviri Fiyatları Sizlerle

 

Çeviri fiyatları olarak Türkiye’nin en uygun tercüme fiyatlarıyla sizin hizmetinizdeyiz, firmamız bu alanda uygun fiyat ve çeviri çözümlerine ilave olarak; nitelikli tercüme hizmetleriyle fark yaratmaya devam etmektedir. Kaliteli çeviri hizmetini ekonomik fiyatlar ile almak isteyen müşterilerimizin 1. Tercihi olan Tercumix tercüme hizmetleri, 2020 yılı tercüme ücretleri ile uygun fiyatlar sunmayı sürdürmektedir. Tercüme hizmeti alacak olduğunuz dil ve tercüme türü her ne olursa olsun, işinde profesyonel ekibimiz en ideal fiyatı sunmak için 7 gün 24 saat sizlerin hizmetinde. 2019 yılında Türkiye’nin en çok tercih edilen online tercüme platformu olma yolunda hızla ilerleyen Tercumix, dil hizmetleri alanında sunduğu uygun fiyatlar ile fark yaratmaya devam etmektedir. Sunmakta olduğunuz uygun fiyatlı çeviri hizmetlerine ilave olarak, Türkiye’nin en nitelikli tercüme hizmetlerini sizlerle sunan firmamız, yedi gün 24 saat tercüme fiyat teklifi sunabilmektedir. Ülkemizde en çok merak edilen konulardan birisi olan tercüme fiyatları ile alakalı olarak her zaman şeffaf hareket eden Tercumix tercüme dil hizmetleri sürpriz fiyatlarla karşılaşmamanız için sizlere en özel çeviri fiyatlarını sunmayı sürdürüyor. Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Diyarbakır, Antalya olmak üzere tüm Türkiye’ye hızlı çeviri olanağı sunan, işinde uzman ve tecrübeli ekibiyle sektörün önde gelen şirketlerinden biri olmaya devam ediyor. 9 TL’den başlayan ve 50 TL’ye kadar devam etmekte olan çeviri ücretleri ile sizlerin takdirini kazanan firmamız bu alanda sunduğu ekstra çözümlerle de göz doldurmaya devam etmektedir. Sunmakta olduğumuz tüm tercüme hizmetlerinde dosyalarınızı bire bir biçimde teslim ederek, ekstra ücretlerle karşılaşmamanız için elimizden gelen çabası göstermeye devam ediyoruz. Örneğin firmamıza göndermiş olduğunuz .pdf, .doc, .docx uzantılı dosyaları katalogların bire bir tercümesi tamamlanmış şekilde sizlere iletmeye özen gösteriyor. Bu noktada katalog tasarımları gibi hizmetlerden ekstra ücretler talep etmemekte, bize iletmiş olduğunuz tüm dosyaları ile bire bir biçimde teslim etmeye devam ediyoruz. Aynı zamanda maliyetlerinizi azaltan özel bir yazılıma da sahip olan firmamız bu alanda Türkiye’nin en inovatif tercüme bürosu olarak hizmet vermektedir. Kaliteli tercüme hizmetini en hesaplı fiyatlar ile almak için. Deneyimli ekibimize ulaşmak için elinizi çabuk tutun.

  Belgenizin Orijinal Dili
  Çevirmek İstediğiniz Dil


  • Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.
  • Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.
  • Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.
  • Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.
  • Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.
  • Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

  20 Dakikalık Yanıt Süresi

  Özel ekibimiz bizlere ulaştığınız takdirde geri dönüş için 20 dakikadan fazla beklemek zorunda kalmamanızı sağlar.

  Mesaj At!
  Bizimle İletişime Geç!
  Merhaba
  Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?