Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min-1.png

Blog

Tercumix COVID 19 Sürecinde Online Tercüme Hizmeti Sunuyor!

Yazan tercumix
4

Tercumix COVID 19 Sürecinde Online Tercüme Hizmeti Sunuyor!

Çevrimiçi tercüme bürosu olarak önemli hizmetler veren Tercumix, pandemi sırasında tercüme işlerinin aksamasını istemeyen sayısız kişiye hizmet sunmuştur. Hâlâ online tercüme hizmetleri son hız ile devam etmekte olan bu markanın uzman kadrosu, 60’tan fazla dil için çevrimiçi tercümanlık gerçekleştirmektedir. Türkiye hatta dünyanın her yeri için 7 / 24 tercüme ve tasdik hizmeti verebilen bu başarılı marka, hangi dilde olursa olsun tüm belgeleri en doğru şekilde tercüme etmektedir. Özellikle tam kapanma süreçlerinde tercüme ofislerinin hizmet verememesi, Tercumix gibi online tercüme bürolarını keşfetmek için önemli fırsatlar meydana getirmiştir.

Fakat internet üzerinde rastlanabilen tüm tercüme büroları ne yazık ki, kaliteli hizmet verme konusunda yeterli olamamaktadır. Bu sebepten dolayı, pandemi sırasında tercüme hizmetlerinin çevrimiçi ortamda yoğunluk kazanması pek çok müşteri açısından olumsuz sonuç vermiştir. Tercumix ile çalışmayıp niyeti belirsiz sitelerin ağına düşen pek çok şahıs, online tercüme adı altında kalitesiz hizmetler almak zorunda kalmıştır.

Bununla beraber Tercumix’i seçen ve cazip fiyat seçeneklerinden faydalanarak çeviri işlerini gerçekleştiren pek çok kişi ise bu durumdan memnun olmuştur. Markamızın her geçen gün daha tanınır hale gelmesi ve müşterilerinin devamlılığını kazanması, aşk ile bağlı olduğumuz mesleğimizi tüm kalbimizle icra etmemizden kaynaklanır. Eğer bizle tanışmak isterseniz günün 24 saati iletişime açığız. İster 0 531 504 36 09 numaralı telefon üzerinden, ister info@tercumix.com mail adresi üzerinden bize ulaşmanız mümkündür.

Çevrimiçi Tercümanlık Hizmeti İçin Tercumix Size Yeter

Çevrimiçi tercüme siteleri arasında bizler kadar geniş hizmet seçeneği sunan markaların sayısı çok azdır. Tercumix, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak onlarca türde çeviri hizmeti sunmaktadır. Eğer hangi belgeler için online tercüme hizmetleri verebileceğimizi merak ediyorsanız buraya tıklayıp, açılan sayfayı uzun bir süre aşağı kaydırmanız gerekmektedir. E – posta tercümelerinden distribütörlük tercümelerine, dizi ve film tercümelerinden kitap tercümelerine kadar pek çok alanda en kaliteli hizmeti vermemiz mümkündür.

Türkiye’nin Neresinde Olursanız Olun, Online Tercüme İçin Tek Adres Tercumix

Türkiye’de pek çok sayıda yeminli tercüme bürosu hizmet vermektedir. Fakat internet üzerinden verilmekte olan tercüme hizmetleri ülkemizde henüz önemli bir yaygınlığa ulaşmış değildir. Bu sektörün öncü markası olma yolunda ilerleyen Tercumix ise online çeviri hizmeti almak isteyen her vatandaşa bir tık uzaktadır.  İster Hakkari’de ister Edirne’de, ister Sinop’ta, ister Hatay’da olan tüm vatandaşlar buraya tıklayıp online çeviriler için fiyat teklifi alabilir.

Yapılması gereken tek şey, çeviri için fiyat teklifi alınmak istenen dosyayı sisteme yüklemek ve bazı iletişim bilgilerini paylaşmaktır. Ad, soyadı, telefon numarası ve söz konusu belgeye dair bildirmek istediğiniz detaylar, Tercumix’in uzman kadrosundan bir fiyat teklifi alabilmenize yetecektir. Corona salgını devam ederken bu kadar hızlı ve kaliteli hizmet alabilmek kesinlikle sizleri şaşırtacaktır.

Pandemi Sürecinde Uygun Fiyata Online Çeviri Hizmeti

Online tercüme hizmetleri genel olarak yüksek fiyatlar üzerinden verilebilmektedir. Fakat Tercumix, en kaliteli hizmeti olabildiğince düşük ücretler karşılığında müşterilerine sunar. İngilizce, Arapça, Rusça ve benzeri yaygın diller için tercüme ücretleri yaklaşık olarak 9 TL ile 14 TL arasında değişen başlangıç fiyatlarına sahiptir.

Belgenin türüne göre son hali belirlenen bu ücretler arasında en yükseği, 54 TL başlangıç meblağına sahip olan Çince tercüme hizmetine aittir. Fakat bu fiyat da piyasa genelindeki online yeminli tercüme hizmetlerine kıyasla çok uygundur. Hatta en kaliteli ve en uygun Çince hizmetinin Tercumix tarafından verildiğini söylemek de mümkündür. Pandemi sürecinde maddi açıdan tutumlu olmak isteyen ve çeviri işi bulunanlar mutlaka Tercumix ile çalışmalıdır.

Yabancı Diller Arası Online Tercümanlık Hizmeti Almak Çok Kolay!

Tercumix, sadece yabancı dilden Türkçe’ye çeviri hizmeti vermemektedir. Örneğin İngilizce bir belgeyi Fransızcaya, Arapçaya, Rusçaya, İtalyancaya, Norveççeye, Estoncaya, Japoncaya, Çinceye, Taycaya, Çekçeye ya da Litvanyacaya çevirtmeniz Tercumix sayesinde mümkündür. Bu sebepten dolayı markamızın yabancı menşeili müşterileri de çok fazladır. Sürekli olarak yurtiçi ve yurtdışı müşterilerce teyit edilen kalitemizden faydalanmak isterseniz bizimle çalışabilirsiniz. Tercüme hizmeti verdiğimiz onlarca dili incelemek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Tercumix Osmanlıca Belge Çeviri Hizmeti de Veriyor

Osmanlıca belge çeviri hizmetleri ile de kalitesini gösteren Tercumix, en ağır hatlı rik’a metinler başta olmak üzere pek çok eski belgeyi günümüz Türkçesine çevirebilir. Uzman kadromuz sayesinde divanî, rik’a ve talik gibi birbirinden farklı hatlara sahip olan belgeleri en kısa sürede çevirmemiz mümkündür. Ayrıca çevrimiçi tercümanlık hizmeti veren siteler arasında bu gibi belge çevirilerini yapabilenlerin sayısı fazla değildir. Yani Tercumix, vermekte olduğu bu hizmetle de farkını ortaya koymuş durumdadır.

Osmanlıca belgeler, günümüzde tarih kitaplarından öğrendiğimiz olaylara dair tutulmuş olan birinci elden zabıtlardır. Bunların tarih açısından çok değerli olması ile birlikte, geçmişe ait tapu evrakları ve benzeri resmi belgeler büyük önem arz etmektedir. Tercumix sayesinde, elinizde bulunan tüm eski belgelerin tercümesine ulaşmanız mümkündür. Osmanlı Türkçesi ile yazılmış olan belgenizi ana sayfa üzerinden siteye yükleyip fiyat teklifi almanız mümkündür. Yani pandemi sırasında son hızla devam ettiğimiz online çeviri hizmetleri, Osmanlıca evrakları da kapsamı içine almaktadır.

Sektöre Dair En Güncel Bilgilere Ulaşmak İçin Blog Sayfamızı Takip Edin

Pandemi döneminde online tercümanlık konusuna dair meydana gelen en güncel olayları, çeşitli vize alma işlemleri için atılması gereken adımları ve çok daha fazlasını takip etmek isteyenler; buraya tıklayarak blog sayfamızı görüntüleyebilir. Ayrıca çeşitli dillere dair bilgilendirici yazılara ulaşmanız da blog sayfası aracılığıyla mümkün olmaktadır. Online tercümanlık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ya da çeviri işlerinize dair fikir alışverişinde bulunmak için istediğiniz zaman bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ayrıca mesaj yolu ile irtibat kurmak isteyenler, buraya tıklayıp Facebook üzerinden bize ulaşabilir. Henüz yakın bir tarihte açmış olduğumuz bu sosyal medya hesabı, sayıları sürekli olarak artan müşterilerimize ulaşabilmemizi kolaylaştırma amacı taşımaktadır.

Tercumix Sosyal Medyada da size destek vermektedir

Online tercümanlık hizmetleri kapsamında önemli işler meydana getiren Tercumix’in çok sayıda takipçiyle instagram gibi sosyal medya hesaplarıyla sizlere ulaşmakta. Bir çok müşterimiz sahada  henüz sosyal medya hesaplarımızı keşfetme aşamasında olabilir. Talep edilmesi durumunda her bir müşterisine yüzlerce referansını sunabilecek olan Tercumix, sosyal medya mecrasında siz değerli müşterilerimize sınırsız destek vermektedir. Bu sebepten dolayı takipçi sayılarımız da her geçen gün daha fazla artmaktadır. Gösterişten çok kaliteli hizmet arayanlar ise kalitemizi görmek için bizle çalışma fırsatı yakalayabilir.

 

Yorum Yap

Mesaj At!
Bizimle İletişime Geç!
Merhaba
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz?