Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Ticari Tercüme

Ticari Tercüme

Ticari tercüme metinleri şirketlerin, ekonomi alanında çalışan insanların veya akademisyenlerin ihtiyaç duyabileceği bir tercüme türüdür. Bu alanda tercüme hizmeti almak isteyen kişilerde kaliteli tercüme hizmeti alabilecekleri bir büro bulamadıkları yönünde şikayetler olmaktadır. Ek olarak tercüme işlerini zamanında teslim eden bir tercüme bürosu bulmanın pek kolay olmadığını söyleyebiliriz. Ticari tercüme alanında çalışacak olan kişinin bu alandaki terimlere hakim olması gerekmektedir.  Tercüme yapılacak olan iki dile de hakimiyet gerekmektedir. Aksi durumlarda ticari metnin anlamından uzaklaştığı çeşitli sıkıntılar içeren tercüme metinleri ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi durumları yaşamamak adına tercüme hizmeti alacağınız büroyu seçerken dikkatli davranmanızı öneriyoruz. Noter onaylı tercüme hizmeti sunan bürolardan hizmet almalısınız.

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Ticarı Tercümede Tercumix.com Hizmet Kalitesi

Ticari tercüme alanında kaliteli hizmet sunan tercüme bürosu bulamadığınızdan dolayı şikayetlerinizi sık sık alıyourz. Bizler online noter onaylı tercüme bürosu Tercumix.com olarak uzun süredir birçok dilde ve birçok tercüme türünde kaliteli tercüme hizmeti sunmaktayız. Sahip olduğumuz geniş tercüman kardomuz ile kalieli tercüme hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Ticari tercüme alanında büro açmak isteyen ve bunu nasıl yapabileceği yönünde bizlere sorular yönelten kişilere öncelikle bu alandaki mesleki yeterlilikleri doğrultusunda çalışmalarını önermekteyiz. Ekip arkadaşlarımızın mesleki yeterlilikleri noktasında oldukça hassas davranmaktayız bu sayede alanında uzman geniş bir tercüman kadrosu ile çalışmaktayız.

Ticari Tercüme İletişim

Ticari Tercüme hizmeti almak istediğiniz metni web sitemizdeki ilgili alana yükleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Ticari tercüme hizmeti vermek istiyorsanız geniş tercüman kadromuzda yer almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tercüme hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle web sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.  Telefon veya mail yolu ile kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Ticari Tercüme

İngilizce Ticari Tercüme

Fransızca Ticari Tercüme

Rusça Ticari Tercüme

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Tercumix.com online tercüme bürosu olarak alanında uzman tercümanlardan oluşan ekibimiz ile sizlere yüksek tercüme kalitesi ile hesap defteri tercümesi hizmeti sunmaktayız.

Sizlerin mali bilgilerinin yer almış olduğu banka hesap cüzdanı tercümesinde önemli olan bir diğer husus ise gizlilik ve güvenliktir. Maddi durumunuz hakkındaki bilgilerinizi içeren bu tercüme türünde müşterilerimizin gizliliğini ön planda tutan firmamız banka dökümanı tercümesi yaparken oldukça hassas davranmakta ve bilgilerinizi korumaktadır.

Bazen banka dökümünü tercümesi hizmeti almak isteyen kullanıcılarımızın acil tercüme hizmetine ihtiyaçları olmaktadır, bu gibi durumlarda sizlere İhtiyacınız olan hizmeti mümkün olan en kısa süre içerisinde sağlamak isteyen ekibimiz cumartesi pazar demeden çalışmaktadır.

Sizler de yurtdışı ile olan işlerinizi herhangi bir problem yaşamadan halletmek istiyorsanız, alanında uzman tercümanlardan oluşan ekibimiz ile çalışmak istiyorsanız web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Ticari Tercüme
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Ticari Tercüme
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Ticari Tercüme
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Ticari Tercüme
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]