Türkiye’nin En Yetkin Ukraynaca Tercüme Bürosu

Merhaba! – Привіт!

Farklı bir alfabesi olan Ukraynaca Türkçe’den oldukça farklı bir dildir. Tellefuz ve alfabe farkı bu dili öğrenilmesi zor bir duruma getirmektedir. Ukraynacaya profesyonel seviyede hakim bir tercüman bulmak ve çalışmak konusunda insanlar zorlanmaktadır.

Uygun Fiyat Garantisi

Ukraynaca tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Ukraynaca tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz Ukraynaca projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Ukrayna ile iş yapan Türk firmaları olduğu gibi ülkemizden Ukrayna’ya okumaya giden kişiler de bulunmaktadır. Öğrencilerin evrak işlerinde Ukraynaca tercümeye ihtiyaç duyulabilmektedir. Edebi ve akademik metinler için de Ukraynaca tercüme ihtiyacı olabilmektedir.

Bir edebi metnin tercümesinde önemli olan noktalardan biri metnin herhangi bir anlam kaybına uğramamasıdır. Aynı zamanda metindeki duygunun karşı tarafa tam olarak geçmesi oldukça önemlidir. Akademik tercümelerde ise, yanlış anlaşılmalara fırsat verilmeden anlatılmak istenen konu tam olarak verilmelidir. Aksi takdirde akademik metin görevini tam olarak yerine getiremeyebilir.Ukraynaca ve Türkçe diline hakim, edebi ve akademik jargonlara hakim tercümanlardan oluşan bir ekibe sahibiz. Edebi-akademik metin çevirilerinde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı hassasiyetle sürdürmekteyiz.

Yüksek Güvenlik

Ukraynaca dil hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Maksimum Kalite

Ukraynaca çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Ukraynaca tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Ukraynaca  Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Ukraynaca Tıbbi Tercüme

Ukraynaca Tıbbi Tercüme Hizmetlerinde Profesyonel Çözümler

Ukraynaca Teknik Tercüme

Ukraynaca Teknik Tercüme Hizmetlerinde Çağın Gerekliliklerini Karşılıyoruz

Ukraynaca Hukuki Tercüme

Ukraynaca Hukuki Tercüme Hizmetlerinde Profesyonellere Güvenin, Karlı Çıkın

Ukraynaca Acil Tercüme

Ukraynaca Acil Tercüme Hizmetlerinde 7 Gün 24 Saat Hizmet Sunuyoruz

Ukraynaca Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Profesyonel tercümanlardan oluşan ekibinin yeterliliğine büyük bir önem veren büromuz, zaman zaman iyileştirme çalışmaları ile kendini her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir.

Hizmetlerimizi günümüz şartlarına bağlı olarak sizlere online olarak sunmak istedik ve bunun için bütün gerekli çalışmalarımızı yaptık. Uzun zamandır tercüme sektöründe olmamızın verdiği deneyimler ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Acil tercümeye ihtiyacınız olduğu durumlarda size hizmet sunmak için ekibimiz haftanın her günü çalışmaktadır.

Sözlü, yazılı aynı zamanda hızlı bir kaliteli Ukraynaca tercüme hizmeti sunan bir büro bulmanın zorluklarından bahsettik. Alanında uzman tercümanlar ile çalışan Tercumix.com ile kaliteli Ukraynaca tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Yazılı Ukraynaca tercüme hizmeti için web sitemiz üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ukraynaca Tercüme Genel
14 TL
 • 1 Ukraynaca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Ukraynaca Tercüme İdeal
19 TL
 • 1 Ukraynaca Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Ukraynaca Tercüme Pro
26 TL
 • 2 Ukraynaca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Ukraynaca  Tercüme Ultra
32 TL
 • 3 Ukraynaca Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Ukraynaca Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz Ukraynaca tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Ukraynaca çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Ukraynaca çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Ukraynaca Tercüme Fiyat Teklifi Alın!


AcilDeğil