Save Preloader image

0%

https://www.tercumix.com/wp-content/uploads/2021/02/blog-header-bg-min.png

Vatandaşlık Belgesi Tercümesi

Vatandaşlık Belgesi Tercümesi

Vatandaşlık belgesi tercümesi Hangi ülkenin vatandaşı olduğunuzu belirten resmî belgelere vatandaşlık belgesi denir. Bu belgeler özellikle yurtdışı ziyaretlerinde istenecek olan resmi bir belgedir. Gitmek istediğiniz ülkenin konsolosluğa vize başvurusu esnasında bir takım resmî belgeler istenmektedir. Vatandaşlık belgesi tercümesi deistenen belgelerden biridir. Tercüme edilmiş belge yanında mutlaka belgenin orijinali de elinizde olmalıdır. 

Sadece yurtdışı seyahatlerinde değil aynı zamanda yurtdışında yaptırmak istediğiniz bazı işlemler için de sizden istenebilir. Böyle durumlarda orijinal metninin yanı sıra çeviri metinlere de ihtiyacınız olacaktır. Bazı resmi daireler orijinal evrak da talep edebilmektedir.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Tercüme hizmetlerinde daima en uygun fiyatı ve maksimum kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

7/24 Teknik Destek

Tercüme hizmetleri konusunda günün her saatinde teknik destek alabilirsiniz.

 

Hızlı Proje Teslimi

Onaylanmış olduğunuz projelerinizin teslim tarihinden önce teslim edildiğini görünce şaşıracaksınız.

Vatandaşlık Belgesi Tercümesinde Tercumix Farkı

Vatandaşlık belgesi tercümesi yapılırken ne alanda kullanılacağına göre dikkat edilmelidir. Dili resmi olmalı ve çeviri esnasında yanlış anlamaya mahal vermeyecek sözcükler tercih edilmelidir. Aksi durumlarda belge geçerliliğini yetirebileceği gibi istemediğiniz işlemlerin de yapılmasına neden olabilmektedir. Bu durumun önüne geçebilmek için alınacak en güzel önlem alanında uzman ve tecrübeli kişilerle çalışmaktır. Yıllardır sürdürdüğümüz tercüme işlemleri ile sizlerin yanındayız.

Dünyamızda İngilizce her ne kadar kabul görse de diğer resmi evraklarda olduğu gibi Vatandaşlık belgesi tercümesi için de resmi dil kullanılmalıdır. Belgenin alakalı olduğu ülkenin resmi dilinin iyi bilinmesi bu nedenle önemlidir.

Yapacağınız işlemler için elbette hızda önemlidir. Yapılacak tercüme hızlı bir biçimde elinize geçeli; hızlı geçtiği kadar kaliteyi de sağlamalıdır. Tercümix ekibi olarak talep ettiğiniz dil doğrultusunda Vatandaşlık belgesi tercümesi ve diğer resmi evrakları da hızlı bir biçimde tercüme edeceğiz. İşlerinizin aksiliğe uğramaması ve bizden memnun kalmanız için sürekli çalışmaktayız. Geniş kadromuz ve uzman ekiplerimiz edindikleri tecrübeler sayesinde sadece çeviri yapmayacak çıkabilecek sorunların da önüne geçecektir. Resmi evrakların tercüme edilmesi için internet sitemizden alacağınız iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yüksek Güvenlik

Tercüme hizmetleri konusunda belgeleriniz hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Maksimum Kalite

Çeviri hizmetleri konusunda maksimum kaliteyi daima garanti ediyoruz.

 

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetleri alanında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Tercüme Bürosu Seçiminizde Öncelik Güven

Almanca Vatandaşlık Belgesi Tercümesi

 

İngilizce Vatandaşlık Belgesi Tercümesi

 

Fransızca Vatandaşlık Belgesi Tercümesi

 

Rusça Vatandaşlık Belgesi Tercümesi

 

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Geçmiş tecrübeleri ve alanında uzman tercümanları ile pek çok dilde pek çok alanda hizmet sunan büromuz ehliyet tercümesi konusunda da kaliteli tercüme hizmeti almak için İhtiyacınız olan yerdir. İhtiyacınız olan ehliyet tercümesi hizmetine mümkün olan en uygun fiyatlar ile en kısa sürede size teslim edecek olan büromuz ile çalışmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mail veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca Vatandaşlık Belgesi Tercüme Fiyatları
11 TL
 • 1 Almanca Tercüman
 • 1 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
İngilizce Vatandaşlık Belgesi Tercüme Fiyatları
16 TL
 • 1 İngilizce Tercüman
 • 2 Editör
 • 1 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Fransızca Vatandaşlık Belgesi Tercümesi Fiyatları
21 TL
 • 2 Fransızca Tercüman
 • 2 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Rusça Vatandaşlık Belgesi Tercümesi Fiyatları
32 TL
 • 3 Rusça Tercüman
 • 4 Editör
 • 2 Yerelleştirme Uzmanı
 • 1 Proje Koordinatörü
 • 7/24 Teknik Destek
Tüm tercüme fiyatlarına göz atarak, çeviri fiyatlarımız ile ilgili daha fazla fikir sahibi olabilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz
En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

1 dk’da Tercüme Fiyat Teklifi Alın!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]